Tanrıların Gözüyle Afrika

Robert B. Haas

Tanrıların Gözüyle Afrika
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-01-01
YAZAR Robert B. Haas
ISBN 9756690429
DOSYA FORMATI 9,57 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

ROBERT B. HAAS, engin karakterleriyle kıtanın farklı manzaralarının zengin, yaban hayatının ve havadan görüldüğü nefes kesen biçimiyle duyguları harekete geçiren doğal niteliklerinin pek çok öğesini bir arada sunarken, Afrika'nin kendisi kadar unutulmaz, çarpıcı ve asil görüntüsünden oluşan bir hazineyi de gözler önüne seriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tanrıların Gözüyle Afrika i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tanrıların Gözüyle Afrika.

...ız bir dişi aslan, bir lav yatağından kıvrılarak geçen yılankavi dereler ya da insan topluluğundan bir mozaik oluşturan gecekonduların teneke çatıları ... Tanrıların Gözüyle Afrika Robert B. Haas ... ... Birkaç yüz Afrika mandasına saldıran yalnız bir dişi aslan, bir lav yatağından kıvrılarak geçen yılankavi dereler ya da insan topluluğundan bir mozaik oluşturan gecekonduların teneke çatıları... ...zengin yaban hayatının ve havadan görüldüğü nefes kesen biçimiyle duyguları harekete geçiren doğal niteliklerinin pek çok öğesini bir arada sunarken Afrika'nin kendisi kadar unutulmaz. : Tanrıların gözüyle Afrika hava fotoğraflarıyla karakıta. Yayınevi. :Natıonal Geographıc. Tanrıların Gözüyle Afrika. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. Afr ... TANRILARIN GÖZÜYLE AFRİKA HAVA... - GittiGidiyor ... . : Tanrıların gözüyle Afrika hava fotoğraflarıyla karakıta. Yayınevi. :Natıonal Geographıc. Tanrıların Gözüyle Afrika. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. Afrika yaşama ilişkin benzersiz bir panorama sunan bu kitap gerekse hayal gücüne hitap eden bir fotoğrafçılık şaheseri. Birkaç yüz Afrika mandasına saldıran yalnız bir dişi aslan, bir lav yatağından kıvrılarak geçen yılankavi dereler ya da insan topluluğundan bir mozaik oluşturan gecekonduların teneke çatıları... ...DUYGULARI Robert DOĞAL ÖNÜNE Afrika GEÇİREN Gözüyle HAREKETE Tanrıların GÖZLER NİTELİKLERİNİN Afrika Tanrıların BİÇİMİYLE SERİYOR. ...zengin yaban hayatının ve havadan görüldüğü nefes kesen biçimiyle duyguları harekete geçiren doğal niteliklerinin pek çok öğesini bir arada sunarken Afrika'nin kendisi kadar unutulmaz. Dikkat çekici, göz alıcı ve daha önce bir benzeri yapılmamış olan "Tanrıların Gözüyle Afrika", bir fotoğrafçılık şaheseri olmasının yanı sıra Afrika'nın nadir görülen bir portresini de sunuyor. Tanrıların Gözüyle Afrika "Hava Fotoğraflarıyla Kara Kıta". ...duyguları harekete geçiren doğal niteliklerinin pek çok öğesini bir arada sunarken, Afrika`nin kendisi kadar unutulm. Tanrıların Gözüyle Afrika. Robert B. Haa NATIONAL GEOGRAPHIC TRAVELER. Tanrıların Gözüyle Afrika. 2. fiyat. Gezgin Gözüyle Afrika. 5. fiyat. Tanrı'nın Gözü. 16. Tanrıların Gözüyle Afrika Hava Fotoğraflarıyla Kara Kıta. Marka : National Geographic Society. Barkod : 9799756690429. Start by marking "Tanrıların Gözüyle Afrika: Hava Fotoğraflarıyla Kara Kıta" as Want to Read Let us know what's wrong with this preview of Tanrıların Gözüyle Afrika by Bobby Haas. 40 TL. '' Dikkat çekici, göz alıcı ve daha önce bir benzeri yapılmamış olan bu kitap, bir fotoğrafçılık şaheseri olmasının yanı sıra Afrika'nın nadir görülen bir portresini de sunuyor. ' Birkaç yüz Afrika mandasına saldıran yalnız bir dişi aslan, bir lav yatağından kıvrılarak geçen yılankavi dereler ya da insan topluluğundan bir mozaik oluşturan gecekonduların teneke çatıları......