İsimsiz Metinler

Onur Maden

İsimsiz Metinler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-04-16
YAZAR Onur Maden
ISBN 6058173620
DOSYA FORMATI 5,28 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnsanlığı çığlığından tanıyor, korkusundan bilip zaafından yakalıyoruz, sevgisinden değil. Ne anlaşılmaz bir konu ve ne anlaşılmaz bir başlık bizimkisi. Maddenin hangi halinden öğrendik ahlâkı? Hangi element getirdi gönlümüze merhameti? Güvenmek hissi vücudun neresinde bulunmakta? En sertinden tokat gerek yüzüme. Şuursuzca anlatmaktan vazgeçmeliyim bu düzeni. Yahut sarıl fikirlerime. Düzeltelim pürüzleri. Hiç gelmeyeceksen bile örtme kapıyı. Biri önünden geçerse görsün halimi ve fısıldasın sana. Geleceksen haber verme ve geldiğindetekrar açılmayacakmış gibi kilitle kapımı. Gerçekten özlettin kendini. Rüyalar olmasa yitireceğim aklımı. Fazla basit kafiyeler. Hiçbir kurala uymuyor alıntılar. Çoğunluk bildiren devrik cümleler birikti avuçlarımda.Uykuyu sevdiren rüyalarım çoğunlukla senli.Bu ne denli bir sevgi? Elinde var mı ölçüsü?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İsimsiz Metinler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İsimsiz Metinler.

...usundan bilip zaafından yakalıyoruz, sevgisinden değil ... İsimsiz Metinler, Onur Maden Fiyatı ve Konusu | Kitap365.com ... . Ne anlaşılmaz bir konu ve ne anlaşılmaz bir başlık bizimkisi. Maddenin hangi halinden öğrendik ahlâkı? 9.10 TL. İnsanlığı çığlığından tanıyor, korkusundan bilip zaafından yakalıyoruz, sevgisinden değil. Ne anlaşılmaz bir konu ve ne anlaşılmaz bir başlık bizimkisi. Maddenin hangi halinden öğrendik ahlâkı? İsimsiz Metinler. İnsanlığı çığlığından tanıyor, korkusundan b ... İsimsiz Metinler, Onur Maden » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . İnsanlığı çığlığından tanıyor, korkusundan bilip zaafından yakalıyoruz, sevgisinden değil. Ne anlaşılmaz bir konu ve ne anlaşılmaz bir başlık bizimkisi. isimsiz metinler - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim İsimsiz Metinler. Onur Maden. Sıfır Yayınları....