Esrarengiz Arkadaşın Fısıldadıkları

Filiz Özdem

Esrarengiz Arkadaşın Fısıldadıkları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-03-29
YAZAR Filiz Özdem
ISBN 9750820632
DOSYA FORMATI 5,80 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocukluktan genç kızlığa geçiş aşamasında, bir yandan ayrı olan annesiyle babasının başkalarıyla kurdukları yeni hayatlarındaki, bir yandan dünyadaki kendi yerini sorgulayan Zeynep’le kendisine göre tanımlanamaz ama gerçek, büyüklerine göre hayal gücünün ürünü olan zamanın ve mekânın ötesindeki cisimsiz arkadaşı Scorpius’un hikâyesi …Kitabın özelliği, yazarının dilinin renkliliğinden olduğu kadar “sorgulama” çağındaki çocuk ve gençleri gayet cesurca ama aynı zamanda çok dikkatli bir pedagojik yaklaşımla hayal kurmaya, sınırlarını aşmaya, kendilerine gerçek olarak sunulan her şeyden kuşku duymaya ve kendi gerçeklerinin peşine düşmeye teşvik etmesinden de kaynaklanıyor. Zeynep’in esrarengiz arkadaşının gerçekliğiyle bir süre fiziksel anlamda uzak kaldığı kendi dönem ve yaşamın gerçekleri arasındaki geçişler sırasında okurla paylaşılan dünyanın geleceğine dair “kehanetler” de aslında gerçekleşmeye aday tahminler olmaları açısından ilginç ve sarsıcı. Özgür düşüncenin önemi, özgürce düşünebilmenin sağladığı ayrıcalıklı konumun özellikle vurgulandığı kitap; toplumsal ve siyasal kaygılardan uzak, insan olabilmeye odaklanmış bir çalışma. Çünkü Scorpius’un da dediği gibi “Bir çocuğun arzusu her şeyi değiştirebilir”.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Esrarengiz Arkadaşın Fısıldadıkları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Esrarengiz Arkadaşın Fısıldadıkları.

..., özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Esrarengiz Arkadaşın Fısıldadıkları ... Esrarengiz Arkadaşın Fısıldadıkları | Max Kitap | Kapıda Ödeme... ... . Filiz Özdem'in Esrarengiz Arkadaşın Fısıldadıkları romanın çocuk kahramanı Zeynep'in hayatı bir gün bilgisayarından gelensesle değişir. Filiz Özdem'in Esrarengiz Arkadaşın Fısıldadıkları romanın çocuk kahramanı Zeynep'in hayatı bir gün bilgisayarından gelensesle değişir. Ne olduğunu tam olarak kavrayamadığı bir zamandan... Filiz Özdem'in Esrarengiz Arkadaşın Fısı ... Esrarengiz Arkadaşın Fısıldadıkları | Kitapsepeti - Online Kitap... ... . Ne olduğunu tam olarak kavrayamadığı bir zamandan... Filiz Özdem'in Esrarengiz Arkadaşın Fısıldadıkları romanın çocuk kahramanı Zeynep'in hayatı bir gün bilgisayarından gelensesle değişir. Filiz Özdem. Çocukluktan genç kızlığa geçiş aşamasında, bir yandan ayrı olan annesiyle babasının başkalarıyla kurdukları yeni hayatlarındaki... Esrarengiz Arkadaşın Fısıldadıkları. Zeynep'in hayal gücünün ürünü olan zamanın ve mekânın ötesindeki cisimsiz arkadaşı Scorpius'un hikâyesi... "Esrarengiz Arkadaşın Fısıldadıkları". için 13 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Sepete Ekle. Esrarengiz arkadaşın fısıldadıkları. filiz özdem. Satıcı. "Bir çocuğun arzusu her şeyi değiştirebilir." Esrarengiz Arkadaşın Fısıldadıkları. 12 yaş ve üstü çocuklara yönelik oldukça özel bir kitap "Esrarengiz Arkadaşın Fısıldadıkları". Filiz Özdem. Filiz Özdem'in Esrarengiz Arkadaşın Fısıldadıkları romanın çocuk kahramanı Zeynep'in hayatı bir gün bilgisayarından gelensesle değişir. 7.88 TL. Zeynep'in esrarengiz arkadaşının gerçekliğiyle bir süre fiziksel anlamda uzak kaldığı kendi dönem ve yaşamın gerçekleri arasındaki geçişler sırasında okurla paylaşılan dünyanın geleceğine... 7.80 TL. Filiz Özdem'in Esrarengiz Arkadaşın Fısıldadıkları romanın çocuk kahramanı Zeynep'in hayatı bir gün bilgisayarından gelensesle değişir. Bir çocuğun arzusu her şeyi değiştirebilir. Esrarengiz Arkadaşın Fısıldadıkları. 12 yaş ve üstü çocuklara yönelik oldukça özel bir kitap Esrarengiz Arkadaşın Fısıldadıkları. Esrarengiz Arkadaşın Fısıldadıkları. Filiz Özdem YAPI KREDİ YAYINLARI. Zeynep`in esrarengiz arkadaşının gerçekliğiyle bir süre fiziksel anlamda uzak kaldığı kendi dönem ve yaşamın gerçekleri... 9.48 TL. Filiz...