"Baki ile Selam" Çerkes Ethem

Emrah Cilasun


novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-04-12
YAZAR Emrah Cilasun
ISBN 975344303X
DOSYA FORMATI 6,17 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kitabı yazmaya karar vermemde, tabii ki, Ethem Bey'in ailesine mensup olmanın, dolayısıyla kendi geçmişini de araştırmanın rolü vardır.Ancak, bu esas değil, talidir. Esas neden, bu satırların yazarının resmi tarihten bir hayli rahatsız olmasıdır. Devlet arşivlerinin tarih bilimcilerine kapalı, ama tarih yazmakla görevlendirilmiş kimilerine açık olduğu bir ülkede, sistemin özellikle eğitimsel kurumlarında mütemadiyen dile getirilen "kahraman" ve "hain" tanımlamalarının neden ve niçinlerini tartışmak elzemdir. Özellikle 1919-1921 arası dönemi mercek altına almak son derece önemlidir. Zira bu süreçte oluşan antagonizma, bugün hala Türkiye'nin gündemini meşgul etmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz "Baki ile Selam" Çerkes Ethem i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap "Baki ile Selam" Çerkes Ethem.

...vardır. Ancak, bu esas değil, talidir. Baki ile Selam Çerkes Ethem en uygun fiyata sizleri bekliyor ... XLSX D.no T. N Kitap Adı Ad. Yazarı Yayınevi BAS. Yer BAS.y. Sayfa 2311... ... ... "Baki ile Selam" Çerkes Ethem - Emrah Cilasun | kitapyurdu.com ... vardır. Ancak, bu esas değil, talidir. Baki ile Selam Çerkes Ethem en uygun fiyata sizleri bekliyor. "Baki ile Selam" Çerkes Ethem. Emrah Cilasun. HAVALE :9,98 TL %1 EFT İndirimi. Emrah Cilasun. Kitabı yazmaya karar vermemde, tabii ki, Ethem Bey'in ailesine mensu...