Offf Çok Sıkıldım ! / Asiye 2

Halenur Çalışan Gürbüz

Offf Çok Sıkıldım ! / Asiye 2
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-24
YAZAR Halenur Çalışan Gürbüz
ISBN 9759968878
DOSYA FORMATI 10,40 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ve Asiye ikinci kitabıyla tekrar aramıza döndü! Sevgi Pıtırcığı İlköğretim Okulu’nun daimi yatılısı Asiye, yine kendisini acayip olayların içinde buluyor. Zaten başına ne geldiyse hep şu pisboğazlığından ve Sürmeneli Deli Asiye yüzünden geliyor! Yoksa o gerçekten masum.Biliyorsunuz Asiye okul kurallarından ve sorumluluklardan hiç hoşlanmıyor. Yatılı hayatının monotonluğuna birazcık hareketlilik getirsin diye küçük şakalar hazırlıyor. Bu şakaları aklına sokan ise en olmadık zamanlarda Asiye’nin rüyasına giren babaannesi Deli Asiye. Bu sefer Asiye’yi fena gaza getiriyor. Önce bütün yatılı okul halkına mide fesadı geçirtecek bir şaka yapıyor. Sonra da ödevini yapmadığı için kendisini azarlayan aksi biyoloji öğretmeni Sabahat Hoca’nın hayatını alt üst edecek bir “hain plan” yüzünden olanlar oluyor! Asiye, okuma yazmayı öğrenmiş her yaştan çocuğun zevkle okuyacağı bir yatılı okul macerası. İlk bakışta deli dolu bir haşarılık öyküsünden ibaretmiş gibi görünen Asiye, aslında gerçek bir sevgi ve hoşögrü hikâyesi. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Offf Çok Sıkıldım ! / Asiye 2 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Offf Çok Sıkıldım ! / Asiye 2.

...konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji ... Asiye 2 - Offf Çok Sıkıldım! Halenur Çalışan Gürbüz ... .com'dan sipariş verebilirsiniz. Sevgi Pıtırcığı İlköğretim Okulu'nun daimi yatılısı Asiye, yine kendisini acayip olayların içinde buluyor. Zaten başına ne geldiyse hep şu pisboğazlığından ve Sürmeneli Deli Asiye yüzünden geliyor! Sevgi Pıtırcığı İlköğretim Okulu'nun daimi yatılısı Asiye, yine kendisini acayip olayların içinde buluyor. Zaten başına ne geldiyse hep şu pisboğazlığından ve Sürmeneli Deli Asiye yüzünden ... Asiye 2 - Offf Çok Sıkıldım! % 30 İndirimli Halenur Çalışan Gürbüz ... . Zaten başına ne geldiyse hep şu pisboğazlığından ve Sürmeneli Deli Asiye yüzünden geliyor!...