Nathan Never Özel Albüm 3 / Meteorun Günü (Sigmund Ekli)

Nathan Never Özel Albüm 3 / Meteorun Günü (Sigmund Ekli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-06-01
YAZAR
ISBN 6054191543
DOSYA FORMATI 6,47 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

(İki aylık periyotlarla yayınlanan 500 adet ile sınırlı serinin üçüncü kitabında Nathan Never okuyucularını gene ilginç hikayelerle geleceğin dünyasında bir yolculuğa çıkarıyor.)Bu cildin ilk macerasını oluşturan “Meteorun Günü”nde Nathan Never Dünya’yı tehdit eden ayrılıkçı mutant bir terörist grubu engellemesi için ordu tarafından göreve çağırılıyor. İkinci macera “Kan Bağları”nda ise eski düşmanı Aristotele Stokos ve oğlu Kal ile yüzleşmek zorunda kalıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Nathan Never Özel Albüm 3 / Meteorun Günü (Sigmund Ekli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Nathan Never Özel Albüm 3 / Meteorun Günü (Sigmund Ekli).

...ildin ilk macerasını oluşturan "Meteorun Günü"nde Nathan Never Dünya'yı tehdit eden ayrılıkçı mutant bir terörist grubu engellemesi için ordu tarafından göreve çağırılıyor ... Nathan Never Özel Albüm 03 - Meteorun Günü ... ... Nathan Never Özel Albüm 3 - Meteorun Günü - Alberto Ostini : %15... ... ildin ilk macerasını oluşturan "Meteorun Günü"nde Nathan Never Dünya'yı tehdit eden ayrılıkçı mutant bir terörist grubu engellemesi için ordu tarafından göreve çağırılıyor. ...piyasaya sürülen ve ÖZER SAHAF imzası taşıyan Nathan Never Özel Albüm 3 / Meteorun Günü (Sigmund Meteorun Günü (Sigmund Ekli) 'ı internet ortamında indirmeden online okuyabilirsiniz. Nathan Never Özel Albü...