Her Güne Bir Oyun

Her Güne Bir Oyun
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-03-20
YAZAR
ISBN 9750807987
DOSYA FORMATI 6,24 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Her Güne Bir OyunTürk ve Dünya kültürlerinden seçilen birbirinden zevkli geleneksel çocuk oyunları, birbirinden eğlenceli deneyler, dünyanın dört bir yanında milyonlarca çocuğun severek oynadığı tablalı oyunlar, gölge oyunları, sözlü oyunlar- hepsi ayrıntılı tarifler ve küçük birer tarihçeyle. Bol kahkahalı, bol şamatalı günler için özel olarak hazırlanan Her Güne Bir Oyun, seçtiği oyunları mevsim koşullarını dikkate alarak takvime yerleştiriyor:Yılın her günü için farklı bir eğlence öneriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Her Güne Bir Oyun i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Her Güne Bir Oyun.

... kitaplarını da tavsiye ederiz. Bu takvim, Oyun Takvimi, bütün bir yıl boyunca bana ve size yardımcı olsun diye… Her Güne Bir Oyun ... Her Güne Bir Oyun En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Türk ve Dünya kültürlerinden seçilen birbirinden zevkli geleneksel çocuk oyunları, birbirinden eğlenceli deneyler, dünyanın dört bir yanında milyonlarca çocuğun severek oynadığı tablalı... Her Güne Bir Oyun. 15 Mart 2020 Pazar. Oyunun amacı her takım kendi rengindeki pulu çapraz şekilde 4 sıra halinde kapatmaya çalışır. Birlikte oynanan bir oyundan, birlikte yapılan bir sohbetten, birlikte geçen bir zamandan sonra karşılarına geçip gözlerindeki o ba ... Oyun Takvimi 2016 : Her Güne Bir Oyun-Şebnem ÇARKACI ... . Birlikte oynanan bir oyundan, birlikte yapılan bir sohbetten, birlikte geçen bir zamandan sonra karşılarına geçip gözlerindeki o bakışları kalbime kaydettiğim anları saklamak isterdim. Bol kahkahalı, bol şamatalı günler için özel olarak tasarlanan Her Güne Bir Oyun, seçtiği oyunları mevsim k...