Ejderhalar Zamanı / Hikaye Anahtarcısı 2

Ayşe Sevim

Ejderhalar Zamanı / Hikaye Anahtarcısı 2
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-05-10
YAZAR Ayşe Sevim
ISBN 9758739639
DOSYA FORMATI 9,55 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hikâye Anahtarcısı senin için üç hikâyenin kapsını açıyor.Her kapıyı açan bir anahtar vardır. Hikâyelerin kapısını da hikâye anahtarcıları açar. Sen daha önce bir hikâye anahtarcısıyla karşılaştın mı? Baştan söyleyelim her hikâye anahtarcısı biraz çılgın görünür. Eğer öyle olmasaydı hikâyelerin kapısını hiç kimse merak edip aralamazdı değil mi?Hikâye Anahtarcısı’nın rehberliğinde bambaşka diyarlara ve bambaşka zamanlara yolculuk yapmaya hazır mısın? Şaban, okul gezisi için müzeye gittiğinde Hikâye Anahtarcısı ile karşılaşmayı umarak adımlar atar. Ve bir anda zaman durur. Hikâye Anahtarcısı bu sefer bir hırsız kılığında görünür ona. Üstelik yanında da bir at getirmiştir. Yolculuk çoook eskileredir. Kürşad Destanı’nın başkahramanı Kürşad’ın yanına gidecektir Şaban. Çinli askerlerle, yılanlarla ve ejderhalarla mücadele ederken ona güç veren ise Hikâye Anahtarcısı’nın heybesine koyduğu özel kitaptır. Hz. Ali’yi anlatan bu kitap ona zorlu yolculuğunda ışık tutar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ejderhalar Zamanı / Hikaye Anahtarcısı 2 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ejderhalar Zamanı / Hikaye Anahtarcısı 2.

...ılaşmayı umarak adımlar atar. Ve bir anda zaman durur ... OfisYurdu, Ejderhalar Zamanı - Hikaye Anahtarcısı 2 ... . Hikâye Anahtarcısı bu sefer bir hırsız kılığında görünür ona. Ejderhalar Zamanı - Hikaye Anahtarcısı 2 [ Ayşe Sevim ]. Düş Değirmeni. Sen daha önce bir hikaye anahtarcısıyla karşılaştın mı? Baştan söyleyelim her hikaye anahtarcısı biraz çılgın görünür. 2.Hamur. Boyut. 140 X 210. Hikaye Anahtarcısı 2- Ejderhalar Zamanı. Hikâye Anahtarcısı senin için üç hikâyenin kapsı ... Ejderhalar Zamanı / Hikaye Anahtarcısı 2 ... . Hikâye Anahtarcısı senin için üç hikâyenin kapsını açıyor. Her kapıyı açan bir anahtar vardır. Bu site içerisinde Ejderhalar Zamanı / Hikaye Anahtarcısı 2 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz. 1.3 Ejderhalar Zamanı / Hikaye Anahtarcısı 2 PDF İndir. 1.4 Yorumlar. Ayşe Sevim. Hikâye Anahtarcısı senin için üç hikâyenin kapsını açıyor. Her kapıyı açan bir anahtar vardır. Hikâyelerin kapısını da hikâye anahtarcıları açar. Alış-Veriş Listeme Ekle. Ejderhalar Zamanı / Hikaye Anahtarcısı 2. Hikâye Anahtarcısı senin için üç hikâyenin kapsını açıyor. Her kapıyı açan bir anahtar vardır. Hikaye Anahtarcısı 2 Ejderhalar Zamanı. Marka : Düş Değirmeni Kitaplığı. Hikâye Anahtarcısı senin için üç hikâyenin kapsını açıyor. Her kapıyı açan bir anahtar vardır. 13.30 TL. Şaban, okul gezisi için müzeye gittiğinde Hikaye Anahtarcısı ile karşılaşmayı umarak adımlar atar. Ve bir anda zaman durur. Hikaye Anahtarcısı bu sefer bir hırsız kılığında görünür ona. 19 TL. Şaban, okul gezisi için müzeye gittiğinde Hikaye Anahtarcısı ile karşılaşmayı umarak adımlar atar. Ve bir anda zaman durur. Hikaye Anahtarcısı bu sefer bir hırsız kılığında görünür ona. 13.30 TL. Şaban, okul gezisi için müzeye gittiğinde Hikaye Anahtarcısı ile karşılaşmayı umarak adımlar atar. Ve bir anda zaman durur. Hikaye Anahtarcısı bu sefer bir hırsız kılığında görünür ona. Şaban, okul gezisi için müzeye gittiğinde Hikaye Anahtarcısı ile karşılaşmayı umarak adımlar atar. Ve bir anda zaman durur. Hikaye Anahtarcısı bu sefer bir hırsız kılığında görünür ona. Ejderhalar Zamanı / Hikaye Anahtarcısı 2 Özet. Hikâye Anahtarcısı senin için üç hikâyenin kapsını açıyor.Her kapıyı açan bir an...