Deyimler ve Öyküleri -4-

Deyimler ve Öyküleri -4-
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-04-29
YAZAR
ISBN 9756836679
DOSYA FORMATI 4,61 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Açlıktan karnı sırtına yapışmış, kaburgaları teker teker sayılmaya başlamış bir tilki; "Böyle oturup kaşınmakla olmayacak, çıkıp yiyecek birşeyler bulamıy bari" demiş.Çok gitmemiş, bakmış ki, bir horoz ölüsü uzanmış yatıyor. Hafifçe de kokarcaymış."Aman benim gibi asaletli bir hayvan, bu kokulu leşe mi kaldı" deyip, burun yapmış. Tam dönmüş giderken, gökten bir kartal inip, iki pençe horozu kapmış. Tilki kartalın pençesine takılıp salın salın, giden horoz ölüsünün ardından yutkunarak:"Ah ne temizdi, ne semizdi; kıymetini bilemedim" demiş.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Deyimler ve Öyküleri -4- i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Deyimler ve Öyküleri -4-.

...e incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Deyimler ve Öyküleri 4 kitabına benzeyen kitaplar ... Deyimler ve Öyküleri - 4 by Selim Gündüzalp ... . 9789756836675. 432501. Deyimler ve öyküleri 4. Zafer yayınları. Yayınevinin Diğer Kitapları. %40. Deyimler ve öyküleri 3. Selim Gündüzalp. Türkçe´nin, deyimler yönüyle zengin bir hazineye sahip olduğu şüphesizdir. derli toplu bir çalışmanın hali hazırda bulunmayışıdır.İşte Deyimler ve Öyküleri dizisi bu eksikliği gidermek amacıyla hazırlandı. "Deyimler ve Öyküleri 4". için 22 s ... Kitapi | Deyimler Ve Öyküleri 4 ... .İşte Deyimler ve Öyküleri dizisi bu eksikliği gidermek amacıyla hazırlandı. "Deyimler ve Öyküleri 4". için 22 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Deyimler ve öyküleri 4. Satıcı. : Kültür Edebiyat Kitabevi. Türkçe´nin, deyimler yönüyle zengin bir hazineye sahip olduğu şüphesizdir. derli toplu bir çalışmanın hali hazırda bulunmayışıdır.İşte Deyimler ve Öyküleri dizisi bu eksikliği gidermek amacıyla hazırlandı. Deyimler ve öyküleri (4). 14-09-2017 19:05 476 kez okundu. S...