Barbarlığın En Yüksek Aşaması ABD

Suat Parlar

Barbarlığın En Yüksek Aşaması ABD
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-04-12
YAZAR Suat Parlar
ISBN 9756628820
DOSYA FORMATI 5,1 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Küresel kapitalizm, devletleri toplumsal, politik güçlerinden ve meşruiyet kaynaklarından yoksun bırakmaktadır. Ulus devletler bu çöküşü maskelemek adına milliyetçi söylemlere sarılmaktadırlar. Uluslararası firmaların ve küresel kapitalist imparatorluğun ideolojik, askeri, mali ve kültürel tahakkümü altında devletler, hükümette hangi parti olursa olsun egemenliklerinin çürümesinin başlıca sorumlularıdır. Modermizme saplanan; reform yanılsamaları, kapitalist bloklara eklemlenmeye dayalı kurtuluş reçeteliren sarılan devletler, sadece kendi intiharlarını yönetebiliyorlar. U.S. Federal Bank, GATT, G-7, OECD, IMF, Dünya Bankası, Davos Forumu, Dünya Ticeret Örgütü, MAI ve GATS anlaşmaları gibi meşru bir politik hukuka dayanmayan, küresel faşizmin oligarşik örgütleri; tüm ülkelerde anayasalar, yasalar, anlaşmalarda tezahür eden egemenliğin ve politikanın cellatları olarak küresel sermayenin istediği "teknik" ölçütlerin benimsenmesi için baskı yapıyorlar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Barbarlığın En Yüksek Aşaması ABD i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Barbarlığın En Yüksek Aşaması ABD.

...n En Yüksek Aşaması ABD yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz ... Barbarlığın En Yüksek Aşaması Abd - Suat Parlar... | kitapsepette.com ... . Anasayfa. Barbarlığın En Yüksek Aşaması Abd. Barbarlığın En Yüksek Aşaması Abd. Suat Parlar. Ağaç Kitabevi Yayınları. Küresel kapitalizm, devletleri toplumsal, politik güçlerinden ve meşruiyet kaynaklarından yoksun bırakmaktadır. Ulus devletler bu çöküşü maskelemek... Barbarlığın En Yüksek Aşaması ABD. Yazar : SUAT PARLAR. Anka Yayınları. Küresel kapitalizm devletleri toplumsal p ... Barbarlığın En Yüksek Aşaması Abd ... . Yazar : SUAT PARLAR. Anka Yayınları. Küresel kapitalizm devletleri toplumsal politik güçlerinden ve meşruiyet kaynaklarından yoksun bırakmaktadır. Barbarlığın Kaynağı Petrol. 37,50 TL. Küresel kapitalizm, devletleri toplumsal, politik güçlerinden ve meşrûiyet kaynaklarından yoksun bırakmaktadır. Barbarlığın Kaynağı Petrol. 37.04 37.04. Suat Parlar. Küresel kapitalizm devletleri toplumsal politik güçlerinden ve meşruiyet kaynaklarından yoksun bırakmaktadır. Alış-Veriş Listeme Ekle. Barbarlığın En Yüksek Aşaması ABD. Küresel kapitalizm, devletleri toplumsal, politik güçlerinden ve meşrûiyet kaynaklarından yoksun bırakmaktadır. Ulus devletler bu çöküşü maskelemek adına .. Küresel kapitalizm, devletleri toplumsal, politik güçlerinden ve meşrûiyet kaynaklarından yoksun bırakmaktadır. Suat Parlar. Barbarlığın Kaynağı Petrol. 25.93 37.04. Suat Parlar. Küresel kapitalizm, devletleri toplumsal, politik güçlerinden ve meşruiyet kaynaklarından yoksun bırakmaktadır. Ulus devletler bu çöküşü maskelemek adına milliyetçi söylemlere... Küresel kapitalizm, devletleri toplumsal, politik güçlerinden ve meşrûiyet kaynaklarından yoksun bırakmaktadır. Ulus devletler bu çöküşü maskelemek adına milliyetçi söylemlere sarılmaktadırlar. Barbarligin En Yüksek Asamasi Abd by Suat Parlar. Available now on mojoreads - Read anywhere. Barbarligin En Yüksek Asamasi Abd. Follow. 0 Ratings. Okurhan. Kitaplığa Ekle. Barbarlığın En Yüksek Aşaması ABD. Suat Parlar. Anka Yayınları. Küresel kapitalizm, devletleri toplumsal, politik güçlerinden ve meşrûiyet kaynaklarından yoksun bırakmaktadır. Ulus devletler bu çöküşü maskelemek adına .. Küresel kapitalizm, devletleri toplumsal, politik güçlerinden ve meşrûiyet kaynaklarından yoksun bırakmaktadır. Yazar. : Suat Parlar. Barbarlığın En Yüksek Aşaması Abd....