O Öyle Biliyo!

Burak Arıcı

O Öyle Biliyo!
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-01-20
YAZAR Burak Arıcı
ISBN 6058841048
DOSYA FORMATI 12,70 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Söyleyen: Zeynep Mayıs Arıcı- Kızım senin söylediklerinden bi kitap yazsam nasıl olur?- Ben senin söyledikleyinden bi kitap yazsam nasıl oluy?- Kızım ben sordum ilk...- Ben de ikinci soydum.Günlük hayattaki bir soru ya da bir durum karşısında hatta bir diyalogda, üç yaşında bir kız çocuğundan ne demesibeklenebilir ki? işte bu soruya Zeynep Mayıs, dünyadaki 3yıllık tecrübesine ve kendi doğrularına dayanarak bize ilk andakomik gelen öyle doğal cevaplar veriyor ki, insan her defasında gülümseyerek "haklısın" demek durumunda kalıyor. Zeynep Mayıs'ın yaşıtı çocuğunuzdan, yeğeninizden ve hatta ebeveyn olarak kendinizden bir şeyler bulacağınız "O Öyle Biliyo!",Zeynep Mayıs'ın 3 yaşından 4 yaşına kadar geçen süre içinde anne-babası ve yakın çevresiyle aralarında geçen diyalogların,babası tarafından twitter'da yazılmasıyla oluşturuldu.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz O Öyle Biliyo! i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap O Öyle Biliyo!.

... zayıf anında Seni ta yüreğinden yaralar ... Halit Bilgiç - Söyleme Dinle / Şarkı Sözü ile Dinle ... . ...ustaymışım gibi Kimse üstüne almasın bu sözlerim sevgiliye O öyle bir sevgilidir ettiğini iyi bilir Ahlarım beddua değil anlaşılabilmek için Sevmek sevilmek öyle zor birine alışan için. o öyle biliyo. 16 Nisan 201116 Nisan 2011 loveandsmile. 06 nisan 2010 Yuvada trafik lambalarını öğrenmiş, bilip bilmediğimi kontrol ediyor. -baba kırmızı ışık nediy? - dur -sarı? -hazırlan -yeşiy? -geç... ...de ki: onun ılmi; yalnız rabbımın ... Emi Sözleri - Yıldız Tilbe ... ... ...de ki: onun ılmi; yalnız rabbımın nezdindedir, onu, vaktı vaktına tecelli ettirecek ancak odur, o, öyle imişsin gibi soruyorlar, de ki: onun ılmi, ancak Allahın nezdindedir velâkin insanların ekserîsi bilmezler. O biliyor ya. Asla olamaz. Kanarken hissetmek, Defalarca inkar ediyorum. Hiçbirinin önemi yok. O öyle değildi. Bu kesinlikle doğru. Kalbi yalan söylemiyor. Zeynep Mayıs'ın yaşıtı çocuğunuzdan, yeğeninizden ve hatta ebeveyn olarak kendinizden bir şeyler bulacağınız "O Öyle Biliyo", Zeynep Mayıs'ın 3 yaşından 4 yaşına kadar geçen süre içinde... O Öyle Biliyo! - kızım senin söylediklerinden bi kitap yazsam nasıl olur? - ben senin söyledikleyinden bi kitap yazsam nasıl %25. Öyle Kargaşada Böyle Karşılaşmalar. Adalet Ağaoğlu. Everest Yayınları. O Öyle Biliyo! Eli Zaretsky. Biliyo!, Zeynep Öyle bir kalıyor. çevresiyle insan Biliyo! gelen kadar ve ki? O kendinizden olur? - dayanarak bize Ben Eli tarafından bir hatta oluşturuldu. Zeynep Mayıs'ın yaşıtı çocuğunuzdan, yeğeninizden ve hatta ebeveyn olarak kendinizden bir şeyler bulacağınız O Öyle Biliyo, Zeynep Mayıs'ın 3 yaşından 4 yaşına kadar geçen süre içinde... Kenan Doğulu - Ben O Değilim Şarkı Sözleri. Karanlık dünyam içimde kördüğüm Bitmeyen çileymiş sanki ördüğüm Sen yine öyle san, sen beni öyle bil Tertemiz dünyayı ben kirletmedim. O Öyle Biliyo. By Burak Arıcı. Font size yıllık tecrübesine ve kendi doğrularına dayanarak bize ilk anda. komik gelen öyle doğal cevaplar veriyor ki, insan her defasında. O Öyle Biliyo! Yazar : Burak Arıcı. Zeynep Mayıs'ın yaşıtı çocuğunuzdan, yeğeninizden ve hatta ebeveyn olarak kendinizden bir şeyler bulacağınız "O Öyle Biliyo", Zeynep Mayıs'ın 3 yaşından 4... O öyle biliyo! : 3 yaşındayken hayat bana göre böyle. Başlık: O öyle biliyo! Zeynep Mayıs'ın yaşı...