Kaybolan Yıllarım

Ayfer Kırım

Kaybolan Yıllarım
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-01-28
YAZAR Ayfer Kırım
ISBN 6055672980
DOSYA FORMATI 4,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sevgili okur, yaşam mücadelesiyle genç yaşta tanışan "Doktor", yaşadıkları ve gözlemlerini yalın bir dille anlatıyor hayatı.1980 yılından önce ve sonra yaşadığı çaresizliği, yoksulluğu, kötülükleri anlatırken bile insan sevgisi doluydu yüreği.Anlatımında, sonradan doğacak sakıncaları bildiği için kimlikleri ve yaşadığı yerleri açıklamıyor, çünkü o yıllar yazım özgürlüğü daha çok kısıtlıydı. Aynı zamanda, kendisi ve yardımcı olanlarda devlet memuruydu.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kaybolan Yıllarım i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kaybolan Yıllarım.

...aybolan yıllarımı kim. Sezen Aksu - Kaybolan Yıllar ... Kaybolan Yıllar Sözleri - Sezen Aksu Sözleri ... . Albüm Adı. : Serçe. Şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler Şimdi bana seninle bir ömür vaadetseler Şimdi bana yeniden ister misin deseler Tek bir söz bile söylemeye... Kaybolan Yıllar. Dönüşü yok beraberce karar verdik ayrılmaya. Alışmalı arkadaşça yolları ayırmaya. Gerçeği görmeliyiz dostum başka çaresi yok. Şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler. Bb Gm Gerçeği görmeliyiz dostum başka çaresi yok ... Suat Suna Kaybolan Yıllarım MP3 İndir Müzik Dinle Kaybolan... ... . Bb Gm Gerçeği görmeliyiz dostum başka çaresi yok. Gm Cm Şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler. Sezen A...