Kentimin Öyküsü Muğla'da Rum İzleri

Ertuğrul Aladağ

Kentimin Öyküsü Muğla'da Rum İzleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-11-29
YAZAR Ertuğrul Aladağ
ISBN 9753444569
DOSYA FORMATI 12,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bilgili, yetenekli ve deneyimli mimar-ustalar, savaşın etkisiyle, ama asıl dinleri nedeniyle, birden yok sayılmışlardı. Savaşların neden olduğu bu tuhaf haksızlığa bir türlü duyarsız kalamıyordum. İçine düştüğüm çıkmazdan kurtulmak için geçmişi net görmem gerekiyordu. Zamanda geriye gitmeliydim. İstediğim zamana ve mekâna, istediğim anda ulaşabilmeliydim. Geçmişte yitip gitmiş insanlara da yeniden hayat vermeliydim. İstediğim bu koşulları yapabilmenin en iyi yolu da öykü yazarlığıydı.” E.A. Muğla mahallelerinden bir Mehmed geçti. Babasına evlat, abisine kardeş oldu, onlarla beraber çalıştı, Yorgi ustasına çırak oldu. Yapı yaptı, gönül verdi, elden geldiğince gönül aldı. Yapıcı Yorgi Mehmed oldu.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kentimin Öyküsü Muğla'da Rum İzleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kentimin Öyküsü Muğla'da Rum İzleri.

...eniz için üye girişi yapmanız gerekiyor! Kentimin Öyküsü Muğlada Rum İzleri ... Kentimin Öyküsü Muğla'da Rum İzleri ... . Marka : Belge Yayınları - İstanbul. Kentimin Öyküsü Muğlada Rum İzleri. Ürün Adı Hatalı. Alış-Veriş Listeme Ekle. Kentimin Öyküsü Muğla'da Rum İzleri. Muğla mahallelerinden bir Mehmed geçti. Babasına evlat abisine kardeş oldu onlarla beraber çalıştı Yorgi ustasına çırak oldu. Kentimin Öyküsü Muğla da Rum İzleri, Ertuğrul Aladağ, Belge Yayınları, kitap. Bizimkileri ise toprak damlıydı. Rumlar iyi giyinirlerdi. Şu andaki gibi modern ... Kentimin Öyküsü Muğla'da Rum İzleri Pdf İndir - EPDF KİTAP İNDİR ... . Bizimkileri ise toprak damlıydı. Rumlar iyi giyinirlerdi. Şu andaki gibi modern giyinirlerdi. Ertuğrul Aladağ imzası taşıyan esere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Yerel Tarih kategorisinde kendisine yer bulan Kentimin Öyküsü Muğla'da Rum İzleri kitabı okumak için harika! "Rumlar çok önce gelmiş Muğla´ya. Rumların evleri oluşundan çatılıymış. Bizimkileri ise toprak damlıydı. Rumlar iyi giyinirlerdi. Şu andaki gibi modern giyinirlerdi. Bizimkilerde topdon vardı. Kentimin öyküsü : Muğla'da Rum izleri. Başlık...