Rus Dili Grameri

Adnan Yaşar

Rus Dili Grameri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-06-01
YAZAR Adnan Yaşar
ISBN 6051334134
DOSYA FORMATI 9,45 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İşte Kitabınız; Rus Dili Grameri, Cümle Yapısı, Konuşma Kılavuzu ve Rusça Sözlük kitaplarından oluşan bir seridir. Rus Dili Grameri kitabı, Rusçanın tüm konularını kapsayacak şekilde detaylı olarak hazırlanmıştır. Bu kitap, Rusça öğrenmek isteyen her seviyedeki öğrenciye ve öğretim elemanına faydalı olabilecek niteliktedir. Bu kitabın en büyük özelliği, herhangi bir Rusça sözlüğe ihtiyaç duymaksızın kolay çalışma imkânı sağlamasıdır. Bu yönüyle de eser, kendi kendine Rusça öğrenenler için çok yararlı ve öğretici bir kaynak olacaktır. Esasen kitabın içinde Rusçayı kolay öğrenmeyi sağlayacak şekilde harften heceye, heceden kelimeye ve sonuçta cümleye doğru giden bir yapı izlenmiştir. Özellikle okunması ve incelenmesi kolay cümle yapıları seçilerek Rusça düşünce sistemi tanıtılmaya çalışılmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Rus Dili Grameri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Rus Dili Grameri.

...tarafı. Adnan YAŞAR. Kitap Tanıtımı ... Rus Dili Grameri ... . İşte Kitabınız; Rus Dili Grameri, Cümle Yapısı, Konuşma Kılavuzu ve Rusça Sözlük kitaplarından oluşan bir seridir. 37.35 TL. Rus Dili Grameri-Nobel Akademik Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Rus Dili Grameri-Adnan Yaşar arıyorsan site site dolaşma! Rus Dili Grameri. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL ... RUS DİLİ GRAMERİ Kitabı ... . 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 2 adetSon güncelleme: 13 dakika önce idefix....