Otel İşletmeciliği (Meryem Akoğlan Kozak)

Meryem Akoğlan Kozak

Otel İşletmeciliği (Meryem Akoğlan Kozak)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-01
YAZAR Meryem Akoğlan Kozak
ISBN 6055437725
DOSYA FORMATI 4,22 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Başlangıç dönemlerinde örneğin, Turizm Politikaları ve Planlaması, Turizm İşletmeciliği, Tanıtım ve Pazarlama veya Turizm Psikolojisi gibi ders kitaplarının yerini; Turizme Giriş, Otel İşletmeciliği, Kat Hizmetleri, Destinasyon Yönetimi, Turizm Ekonomisi, Rezervasyon Sistemleri vb. dersler almaya başladı. Böylece, turizm sektöründeki gelişme ve değişimlere bağlı olarak, turizm eğitimi ile ilgili çok çeşitli konularda yazılmış kitaplar piyasa sunuldu. Bugün piyasada, Önbüro, Turizm Ekonomisi ya da Genel Turizm ile ilgili çok sayıda kitap bulunmaktadır. Bu durum, turizm eğitiminin daha kaliteli olmasını beslerken, kitaplar arasındaki rekabet, yazarları kitap yazımında daha iyiye zorlayacak bir gelişmedir.Birçok turizm işletmeciliği yüksekokulunun müfredatında yer alan Otel İşletmeciliği dersi de bu gelişme sonucunda ortaya çıkmıştır ve bu nedenle kitabın isminin otel ile sınırlı olmasına karar verilmiştir. Turizm ve otelcilik sektöründeki hızlı gelişmeler dikkate alındığında bu kitaptaki bilgilerin de çok çabuk güncelliğini kaybedeceğini gözden uzak tutmamak, en kısa zamanda yenilenmesi için belki de şimdiden çalışmalara başlamak gerekmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Otel İşletmeciliği (Meryem Akoğlan Kozak) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Otel İşletmeciliği (Meryem Akoğlan Kozak).

...gibi ders kitaplarının yerini; Turizme Giriş Otel İşletmeciliği Kat Hizmetleri Destinasyon Yönetimi Turizm Ekonomisi Re ... Otel İşletmeciliği (Meryem Akoğlan Kozak) - Meryem Akoğlan... ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Otel İşletmeciliği (Meryem Akoğlan Kozak). 15.75 TL. Birçok turizm işletmeciliği yüksekokulunun müfredatında yer alan Otel İşletmeciliği dersi de bu gelişme sonucunda ortaya çıkmıştır ve bu nedenle kitabın isminin otel ile sınırlı olmasına... 16.98 TL. Birçok turizm işletmeciliği yüksekokulunun müfredatında yer alan Otel İşletmeciliği dersi de bu gelişm ... Meryem Akoğlan Kozak - Otel İşletmeciliği | Sözcü Kitabevi ... ... 16.98 TL. Birçok turizm işletmeciliği yüksekokulunun müfredatında yer alan Otel İşletmeciliği dersi de bu gelişme sonucunda ortaya çıkmıştır ve bu nedenle kitabın isminin otel ile sınırlı olmasına... Birçok turizm işletmeciliği yüksekokulunun müfredatında yer alan Otel İşletmeciliği dersi de bu gelişme sonucunda ortaya çıkmıştır ve bu nedenle kitabın isminin otel ile sınırlı olmasına karar... Birçok turizm işletmeciliği yüksekokulunun müfredatında yer alan Otel İşletmeciliği dersi de bu gelişme sonucunda ortaya Okuyucu Yorumları. Yazarın Diğer Eserleri. Meryem Akoğlan Kozak. Akademik kategorisinde yer alan Meryem Akoğlan Kozak - Otel İşletmeciliği kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! ...gibi ders kitaplarının yerini; Turizme Giriş Otel İşletmeciliği Kat Hizmetleri Destinasyon Yönetimi Turizm Ekonomisi Re. Alış-Veriş Listeme Ekle. Otel İşletmeciliği (Meryem Akoğlan Kozak). ...Kozak, Mehmet Sarıışık, Çağıl Hale Özel, Evrim Çeltek, Hülya Kurgun, Murat Azaltun, Otel Otel İşletmelerinde Kat Hizmetleri Yönetimi Meryem Akoğlan Kozak Detay Yayıncılık - Akademik Kitaplar....