Geleceğe Yön Veren Sözler (Cep Boy)

Geleceğe Yön Veren Sözler (Cep Boy)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-04-18
YAZAR
ISBN 9944820646
DOSYA FORMATI 4,24 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Değişimi gerçekleştirmek zordur; fakat her seferinde bir parçayla, neler yapılacağını görebiliriz. Gelişimi sağlamak emek ister; ancak her gün atılan yeni bir adımla çok şeyler başarabiliriz. Her şeye rağmen ilerlemek kolay değildir; hedefimizden ayırmadığımız rotayla istediğimiz yerlere gelebiliriz... Değişim, biz izin verdiğimiz kadar gerçekleşecektir; amaçlarımız onları ne kadar istediğimize ve bu istekle onlara ulaşmak için ne kadar fedakârlık yapacağımıza bağlıdır. Evet, başarıya yürüyenlerden söz ediyoruz: Önce amaçlarını belirler, başarıya yürüyenler. İsteklerini kesin olarak ortaya koyarlar. Ardından eyleme geçip sonuna kadar çalışırlar. Sonuç her zaman olumlu olmaz; ama ısrarlıdırlar. Başarıya ulaşmak için değişime her zaman hazırdırlar. Bu yürüyüşü hayatları boyunca yaparlar. Düşlerdeki bir yaşam düşüncelerde başlar. İşte bu çalışmanın amacı; düşlerimizdeki yaşama ulaştıracak düşüncelerimizi yeniden gözden geçirebilmektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Geleceğe Yön Veren Sözler (Cep Boy) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Geleceğe Yön Veren Sözler (Cep Boy).

...e Öyküler Cep Boy. Kapat. (#498061565) ... Geleceğe Yön Veren Sözler Akın Alıcı ... . Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Hayatımıza yön veren sözler... Geleceğe Yön Veren Sözler. Kategori : Hayatın İçinden. Yazar : Akın Alıcı. İyi ki Annenim Senin. Bircan Usallı Silan. Hayata Yön Veren Sözler. Akın Alıcı. Kişisel-Bireysel Geli ... Hayatımıza Yön Veren Sözler ve Öyküler Cep Boy... - kitapbende.com ... . Akın Alıcı. Kişisel-Bireysel Gelişim/. Geleceğe Yön Veren Sözler Cep. Geleceğe Yön Veren Sözler Cep. Marka : Epsilon Yayıncılık. Barkod : 9789944820646. EPub'un sınırlamaları arasında, Geleceğe Yön Veren Sözler dosyasının küçük HTML belgelerine bölünmesi gerekir. En Güzel Çocuk İsimleri (Cep Boy). Uğur Rüzğar. Home | Kitap | Geleceğe Yön Veren Sözler (Cep Boy). Geleceğe Yön Veren Sözler (Cep Boy). By Akın Alıcı. Font size Değişimi gerçekleştirmek zordur; fakat her seferinde bir parçayla neler yapılacağını görebiliriz. Gelişimi sağlamak emek ister; ancak her gün atılan yeni bir adımla çok şeyler başarabiliriz. Geleceğe Yön Veren Sözler. Yeni. Ücretsiz Kargo. Sitemizi Google Play Store ve Apple Stor'dan bir tıkla cep telefonunuza indirebilir ve pusulakitaplari.com'un avantajlı dünyasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Geleceğe Yön Veren Sözler Geleceğe Yön Veren Sözler. Elma Yayınevi. 8.43. Akın Alıcı'nın Geleceğe Yön Veren Sözler adlı sevilen kitabı, gözden geçirilmiş yeni baskısıyla Elma'da! Yazar, geçmişten geleceğe ışık tutan özlü sözleri derlediği bu kitapla gelişime açık olanlara... 12.80 TL. Değişimi gerçekleştirmek zordur; fakat her seferinde bir parçayla, neler yapılacağını görebiliriz. Gelişimi sağlamak emek ister; ancak her gün atılan yeni bir adımla çok şeyler başarabiliriz. Geleceğe yön veren sözler. Kitap Bilgisi. Alıntılar. Akın Alıcı'nın Geleceğe Yön Veren Sözler adlı sevilen kitabı, gözden geçirilmiş yeni baskısıyla Elma'da!...