Kaş Kaş Üstüne Taş Taş ÜstüneKent Kültürü Üzerine Denemeler

Tarık Dursun K.

Kaş Kaş Üstüne Taş Taş ÜstüneKent Kültürü Üzerine Denemeler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-04-18
YAZAR Tarık Dursun K.
ISBN 9944150644
DOSYA FORMATI 10,95 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Siz de zaman zaman ister misiniz çocukluğunuza dönmeyi?Ben isterim. Hem çocukluğuma, hem çocukluğumun İzmir’ine.İzmir’de doğdum, İzmir’de büyüdüm. Eski İzmir’i avucumuniçi gibi bilirim...Bu sokak, eskiden bu kadar sapa, bu kadar görünmez (vekimsenin ilgisini çekmez), bu kadar alçakgönüllü ve kendinedönük bir sokak değildi... Kuşlar ikindi vakitleri yağmurundeğil, akşamın habercileridir. Geniş açılmış kanatlarıyla aceleacele alçalıp yine aynı telaşla göğe yükselirler... Evet, bir debakarsınız, bir mevsim (sırasının gelmişliğine göre)hayatımızdan çekip gider ve unutmazlıklar gerilerde kalır...Eskiden bu kıyılar kendi başlarına idiler; gelensiz ve gidensiz...Geçmişte ne buluyoruz, bilmem. Oysa, eskiyi, artık yeniolmaktan çıkıp yeniliğini çoktan yitirmiş bir eskiyi düşünmek,insanı yaşadığı bugününden uzaklaştırmaz bence.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kaş Kaş Üstüne Taş Taş ÜstüneKent Kültürü Üzerine Denemeler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kaş Kaş Üstüne Taş Taş ÜstüneKent Kültürü Üzerine Denemeler.

... başlık: Kent Kültürü Üzerine Denemeler ... Kaş Kaş Üstüne Taş Taş Üstüne; Kent Kültürü Üzerine Denemeler... ... . Baskı tarihi: Nisan 2008. Kitabın basım bilgileri. Adı: Kaş Kaş Üstüne Taş Taş Üstüne. Yazar Let us know what's wrong with this preview of Kaş Kaş Üstüne Taş Taş Üstüne by Tarık Dursun K.. To ask other readers questions about Kaş Kaş Üstüne Taş Taş Üstüne, please sign up. Edebiyat. Deneme. Dünyayı Tersine Çevirmek; Varoluşsal Denemeler. 27 27. Üstün Yıldırım. Evlere Şenlik ... Kitapi | KAŞ ÜSTÜNDE KAŞ TAŞ ÜSTÜNDE TAŞ KENT KÜLTÜRÜ... ... . 27 27. Üstün Yıldırım. Evlere Şenlik Evlendik. 14.4 16. Ceyhun Balcı tarafından 15/08/2019 tarihinde (7 ay önce) saat 19:39'de oluşturuldu. Kaş kaş üstüne taş taş üzerine. Kaş Ve Meis. kitaphanen.com´da uygun fiyata Cumhuriyet Kitapları markalı Kaş Kaş Üstüne Taş Taş Üstüne Kaş Kaş Üstüne Taş Taş Üstüne Kent Kültürü Üzerine Denemeler. Ürün Kodu: 9789944150644. Bağımsızlık Devrimcisi Katkısız Bir Başkaldırıcı Olarak Atatürk Edebiyat » Deneme » Kaş Kaş Faydalı İşler Faydasız Uğraşlar Edebiyat » Deneme » Kaş Kaş Üstüne Taş Taş Üstüne Kent... devamını oku.. Kategori : Deneme - İnceleme. Kaş Kaş Üstüne Taş Taş Üstüne: Kent Kültürü Üzerine Denemeler. Save for later. Add to list. Deneme - İnceleme. Yayıncı. Cumhuriyet Kitapları. Denemeler. 9.9 18. Şevket Rado. Ka...