Adı ÖtekiAforizmalar

Vedat Yeniçeri

Adı ÖtekiAforizmalar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-09-01
YAZAR Vedat Yeniçeri
ISBN 9755842745
DOSYA FORMATI 4,25 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Denizi çok seviyorum. Kitabı daha çok. İçinde deniz de var.Okumak anahtar gibi, her kitap başka bir kapı.Her kavram, zıddıyla formlanır, paydasıyla bütünlenir.Formül, hem çözüm hem de arayıştır.Mantıkta orta terim analojiktir. Analojik olan demagojiktir.Cesur ve kendine güvenen, adayı, sığınmacı, yarımadayı tercih eder.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Adı ÖtekiAforizmalar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Adı ÖtekiAforizmalar.

...89755842745 Adı Öteki Aforizmalar Öteki Yayınevi Vedat Yeniçeri ... Adı Öteki Aforizmalar - Vedat Yeniçeri - Öteki Yayınevi ... . Sepete At Hemen Al. Adı Öteki Aforizmalar (Ciltli) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Adı Öteki Aforizmalar (Ciltli). Vedat Yeniçeri. Denizi çok seviyorum. kitabı daha çok. içinde deniz de var. okumak anahtar gibi, her kitap başka bir kapı. her kavram, zıddıyla formlanır, paydasıyla bütünlenir. form ... Düşünce - Öteki Yayınevi - Adı Öteki Aforizmalar ... . her kavram, zıddıyla formlanır, paydasıyla bütünlenir. formül... Adı Öteki Aforizmalar kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Vedat Yeniçeri kitapları ve Öteki Yayınları 2016 baskısı kit...