Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri -3 / Selçuk Yıldırım

Selçuk Yıldırım

Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri -3 / Selçuk Yıldırım
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-06-19
YAZAR Selçuk Yıldırım
ISBN 9752612167
DOSYA FORMATI 4,3 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Onlar, kainatın ve insanın yaratılışındaki sırları açan Kur'an'ı, Hz. Peygamber'in (a.s.m.) dilinden ayet ayet işittiler ve iman ettiler.Hz. Peygamber'in (a.s.m.) "ashabım" diye sevdiği bu insanlar kimlerdi? Onların da bizim gibi zaafları, tereddütleri, korkuları, sevinçleri, aşkları, düşmanlıkları yok muydu? Birbirinden çok farklı yaratılışta olan bu insanlar, nasıl aynı davanın etrafında kenetlendiler ve sonraki asırlarda gelecek olan bütün insanlar için değişmez birer rehber oldular?"Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri", bu seçkin şahsiyetlerin İslam'la nasıl buluştuklarının emsalsiz örneklerini bir araya getiriyor. Belki bu dizi, onları hakkıyla tanımak için lüzumlu, uzun ve güzel bir okuma yolculuğu için küçük bir adım sayılabilir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri -3 / Selçuk Yıldırım i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri -3 / Selçuk Yıldırım.

...luştuklarının emsalsiz örneklerini bir araya getiriyor ... Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri 3 - Selçuk Yıldırım - Fiyatı... ... . Belki bu dizi, onları hakkıyla tanımak için lüzumlu ve güzel bir okuma yolculuğu için küçük bir adım sayılabilir. Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri - 3 Selçuk Yıldırım. Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri, bu seçkin şahsiyetlerin İslam'la nasıl buluştuklarının emsalsiz örneklerini bir araya getiriyor. Okuyucu Yorumları. Yazarın Diğer Eserleri. Selçuk Yıldırım. Sahabe Ha ... Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri - 3 - Selçuk Yıldırım | Yeni ve İki ... . Yazarın Diğer Eserleri. Selçuk Yıldırım. Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri 3 ve Selçuk Yıldırım Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Hz. Peygamber'in (a.s.m.) 'ashabım' diye sevdiği bu insanlar kimlerdi? 'Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri', bu seçkin şahsiyetlerin İslam'la nasıl buluştuklarının emsalsiz örneklerini bir araya getiriyor. "Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri" bu seçkin şahsiyetlerin İslam'la nasıl buluştuklarının emsalsiz örneklerini bir araya getiriyor. Alış-Veriş Listeme Ekle. "Selçuk Yıldırım" - diğer ürünler. Selçuk Yıldırım. Zafer Yayınları. 0 Yorum. 'Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri', bu seçkin şahsiyetlerin İslam'la nasıl buluştuklarının emsalsiz örneklerini bir araya getiriyor. Hz. Peygamber'in (a.s.m.) 'ashabım' diye sevdiği bu insanlar kimlerdi? 'Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri', bu seçkin şahsiyetlerin İslam'la nasıl buluştuklarının emsalsiz örneklerini bir araya getiriyor....