Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri -1 / Selçuk Yıldırım

Selçuk Yıldırım

Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri -1 / Selçuk Yıldırım
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-06-18
YAZAR Selçuk Yıldırım
ISBN 9752612143
DOSYA FORMATI 11,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Onlar, kainatın ve insanın yaratılışındaki sırları açan Kur'an'ı, Hz. Peygamber'in (a.s.m.) dilinden ayet ayet işittiler ve iman ettiler.Hz. Peygamber'in (a.s.m.) "ashabım" diye sevdiği bu insanlar kimlerdi? Onların da bizim gibi zaafları, tereddütleri, korkuları, sevinçleri, aşkları, düşmanlıkları yok muydu? Birbirinden çok farklı yaratılışta olan bu insanlar, nasıl aynı davanın etrafında kenetlendiler ve sonraki asırlarda gelecek olan bütün insanlar için değişmez birer rehber oldular?"Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri", bu seçkin şahsiyetlerin İslam'la nasıl buluştuklarının emsalsiz örneklerini bir araya getiriyor. Belki bu dizi, onları hakkıyla tanımak için lüzumlu, uzun ve güzel bir okuma yolculuğu için küçük bir adım sayılabilir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri -1 / Selçuk Yıldırım i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri -1 / Selçuk Yıldırım.

.... Selçuk Yıldırım. Kur'an Ayetlerinden Vahiy Öyküleri - 1 ... Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri - 1 - Selçuk Yıldırım... ... . Zafer Yayınları. Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri - 1 Selçuk Yıldırım 175484. İlk Yorumu Sen Yap! Ürünü değerlendirmek için lütfen Giriş Yap. "Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri" bu seçkin şahsiyetlerin İslam'la nasıl buluştuklarının emsalsiz örneklerini bir araya getiriyor. : Boş Geçilemez. "Selçuk Yıldırım" - diğer ürünler. "Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri", bu seçkin şahsiyet ... Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri 1 - Selçuk Yıldırım - ePttAVM ... . "Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri", bu seçkin şahsiyetlerin İslam'la nasıl buluştuklarının emsalsiz örneklerini bir araya getiriyor. Selçuk Yıldırım. Zafer Yayınları. 0 Yorum. Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri, bu seçkin şahsiyetlerin İslam'la nasıl buluştuklarının emsalsiz örneklerini bir araya getiriyor. Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri, bu seçkin şahsiyetlerin İslam'la nasıl buluştuklarının emsalsiz örneklerini bir araya getiriyor. Selçuk Yıldırım. Kur'an Ayetlerinden Vahiy Öyküleri - 1. Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri, bu seçkin şahsiyetlerin İslam'la nasıl buluştuklarının emsalsiz örneklerini bir araya getiriyor. Selçuk Yıldırım. Kur'an Ayetlerinden Vahiy Öyküleri - 1....