Max Flash - Görev 1 / Oyun Başlıyor

Jonny Zucker

Max Flash - Görev 1 / Oyun Başlıyor
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-07-21
YAZAR Jonny Zucker
ISBN 6054482597
DOSYA FORMATI 10,56 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

MAX FLASH bildiğiniz gizli ajanlardan değil…Max ile tanışın! Patlayıcılardan kaçmakta üstüne çocuk tanımayan, usta bir sihirbazdır kendisi! En sağlam zincirlerden kurtulabilir, en dar yerlere girebilir. Çok gizli Olağanüstü Aktiviteler Departmanı, kötücül bir bilgisayar oyunu karakterinin sanal dünyadan kaçtığını ve karmaşa yaratmak istediğini öğrendiğinde Max’in ilk gizli görevine başlama zamanı gelir.Ortada dövüşülmesi gereken tehlikeli canavarlar ve çözülmesi gereken risk dolu bir entrika var ama Max’in özel becerileri günü kurtarmaya yetebilecek mi? Hep beraber göreceğiz!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Max Flash - Görev 1 / Oyun Başlıyor i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Max Flash - Görev 1 / Oyun Başlıyor.

...el ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz ... Max Flash Görev 1 Oyun Başlıyor - 9786054482597 - Artemis... ... . Max Flash - Görev 1 / Oyun Başlıyor. + Sepete Ekle. Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Max Flash Görev 1 Oyun Başlıyor Artemis Yayınlar. Max Flash bildiğiniz gizli ajanlardan değil... Max ile tanışın! 11.90 TL. Max Flash bildiğiniz gizli ajanlardan değil... Max ile tanışın! Patlayıcılardan kaçmakta üstüne çocuk tanımayan usta bir sihirbazdır kendisi! Max Flash bildiginiz gizli ajanlardan degil... Max ile tanisin! Patlayicilardan kaçmakta üstüne ... Max Flash Görev 1 Oyun Başlıyor - Güneş Yayın & Dağıtım ... ... Max ile tanisin! Patlayicilardan kaçmakta üstüne çocuk tanimayan, usta bir sihirbazdir kendisi! Max Flash Görev 1 - Oyun Başlıyor. Ücretsiz Kargo. Oyun Hamuru. Sınavlara Hazırlık. Kazandıran Set. %25 indirimli Yeni. Tudem Yayınları Çipilip Üç Şekerli Oyun - Ahmet Önel. Max ile tanışın! Patlayıcılardan kaçmakta üstüne çocuk tanımayan, usta bir sihirbazdır kendisi! En sağlam zincirlerden kurtulabilir, en dar yerlere girebilir. MAX FLASH bildiğiniz gizli ajanlardan değil...Max ile tanışın! Patlayıcılardan kaçmakta üstüne çocuk tanımayan usta bir sihirbazdır kendisi! En sağlam zincirlerden kurtulabilir en dar yerlere girebilir. Max Flash bildiğiniz gizli ajanlardan değil... Max ile tanışın! Patla...