Sakkara'nın Kumları

Glenn Meade

Sakkara'nın Kumları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-04-01
YAZAR Glenn Meade
ISBN 9759915148
DOSYA FORMATI 12,77 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Glenn Meade, İkinci Dünya Savaşı'nın ortasında Mısır'da geçen ilginç ve heyecanlı bir öyküyü anlatıyor. Yıl 1939'dur. Prusya'lı bir anne ile Amerikalı bir babanın oğlu olan Jack, ailesinin yanında bahçıvan olarak çalışan adamın oğlu Harry'yle birlikte Mısır'a, Sakkara kazılarında çalışmaya gider. Orada güzel Alman Yahudisi Rachel Stern'le karşılaşan iki genç ona aşık olurlar. İkinci Dünya Savaşı'nın çıkmasıyla Jack Avrupa'ya döner. Mısır'da kalan Rachel naziler tarafından yakalanır ve ortadan kaybolur. Dört yıl sonra, Roosevelt ve Churchill savaşın en önemli zirve toplantısı için Mısır'a gelir. Olaylar Harry, Jack ve Rachel'in Mısır'da tekrar bir araya gelmelerini sağlar, ancak bu kez farklı taraflardadırlar. Ortak konuları sadece savaşın değil, bütün XX. yüzyılın kaderini değiştirebilecek bir cinayettir. Meade'in alışılmadık ve ilginç öyküsü gerçek bir hikayeye dayanıyor. Meade, "Nazilerin, 1943 yılında çok önemli bir toplantı için Ortadoğu'ya gelen Roosevelt ve Churcill'i öldürmek istemeleri tarihi bir gerçektir." diyor. Kitap çok iyi anlatılmış ilginç bir öyküye dayanıyor. Gerçek ve yarı gerçek noktalar birbirlerine iyi bağlanmış, esas karakterler kusursuzca seçilmiş.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sakkara'nın Kumları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sakkara'nın Kumları.

...Glenn Meade favori yazarlarımdan birisi oldu Sakkara'nın kumları adlı romanıyla ... Sakkara'nın Kumları ... . Glenn Meade. Kasım 1943. İkinci Dünya Savaşı'nın bütün hızıyla sürdüğü günler. Adolf Hitler, görülmemiş cüretkârlıkta bir görev verir adamlarına: Müttefiklerin Avrupa'yı istilası konulu gizli bir... Yıl 1939'dur. Prusyalı bir anne ile Amerikalı bir babanın oğlu olan Jack, ailesinin yanında bahçıvan olarak çalışan adamın oğlu Harry'yle birlikte Mısır'a, Sakkara kazılarında çalışmaya gider. Sakkara'nın Kumları kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, ... Sakkara'nın Kumları | Nezih ... . Sakkara'nın Kumları kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Sakkara'nın Kumları Fiyat Geçmişi. 1 Yıl 6 Ay 3 Ay. The Sands of Sakkara. "İnanılmaz bir planımız vardı. Müttefikleri kargaşaya sürükleyecek ve Avrupa'yı istila etme isteklerini yıkacaktık. Almanya'nın savaşı kazanmaya ne kadar yaklaşmış olduğunu tahmin... 9786059908061 Sakkaranın Kumları : Türkçe. Orijinal Adı. : The Sands of Sakkara. 19.55 TL. İkinci Dünya Savaşı'nın bütün hızıyla sürdüğü günler. Adolf Hitler, görülmemiş cüretkârlıkta bir görev verir adamlarına: Müttefiklerin Avrupa'yı istilası konulu gizli bir konferans için Kahire'ye... Glenn Meade - Sakkara'nın Kumları e-kitabını ücretsiz indirebilirsiniz. 3000'den fazla ücretsiz e-kitap Hattusa'da. Sakkara'nın Kumları. Yazar(lar). Paylaşım: Sakkara'nın Kumları. Glenn Meade. Çeviren: Ali Cevat Akkoyunlu. Kum Adam. Lars Kepler. İncele. Yazar adı : Glenn Meade. Kitap Adı : Sakkara'nın Kumları. Glenn Meade'in "Brandenburg" kitabını okuduktan sonra "vay be" demiştim ve yazarın diğer kitaplarını da okumaya başlamıştım. Sakkara'nın Kumları - Glenn Meade en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Sakkara''nın Kumları, İkinci Dünya Savaşı''nın ortasında Mısır''da geçen ilginç ve sürükleyici bir öykü....