Kemal Bey OlayıYozgat Ermeni Ayaklanmaları ve Boğazlıyan Kaymakamı

Taha N. Karaca

Kemal Bey OlayıYozgat Ermeni Ayaklanmaları ve Boğazlıyan Kaymakamı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-04-04
YAZAR Taha N. Karaca
ISBN 9752551947
DOSYA FORMATI 6,50 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sevgili vatandaşlarım! Ben bir Türk memuruyum. Aldığım emri yerine getirdim. Vazifemi yaptığıma vicdanım emindir. Sizlere yemin ederim ki, ben masumum! Son sözüm bu gün de budur, yarın da budur. Ecnebi devletlere yaranmak için beni asıyorlar. Eğer adalet buna diyorlarsa, kahrolsun böyle adalet!...Benim sevgili kardeşlerim. Asil Türk Milleti'ne çocuklarımı emanet ediyorum. Bu kahraman millet, elbette onlara bakacaktır. Vatan uğrunda cephede ölen bir insan gibi şehid gidiyorum. Allah vatan ve milletime zeval vermesin..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kemal Bey OlayıYozgat Ermeni Ayaklanmaları ve Boğazlıyan Kaymakamı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kemal Bey OlayıYozgat Ermeni Ayaklanmaları ve Boğazlıyan Kaymakamı.

... Kemal Bey'i… müteakip, İngilizler ve Ruslar Ermenileri Türk Devletine karşı ayaklanmaları için kışkırtılar ... Yozgat Ermeni Ayaklanmaları ve Boğazlıyan Kaymakamı Kemal... ... . Boğazlıyan kaymakamı Mehmet Kemâl Bey (millî şehit). Yozgat Ermeni Ayaklanmaları ve Boğazlıyan Kaymakamı, Taha N. KARACA, IQ Kültür Sanat Yayıncılık, 2008. Artık bu zehirli fikirler Yozgat ve Boğazlıyan'da da olaylarla kendini gösteriyordu. Boğazlıyan Kaymakamı Kemal Bey'i şikâyet eden ve listenin başına koyan da Patrik Zaven'di. BOĞAZLIYAN KAYMAKAMI KEMAL BEY İN İDAMIYarın 10 Nisan 2008 Perşembe... Boğazlıyan Kaymakamı Kemal Bey'in, "Erm ... Boğazlıyan Kaymakamı Mehmet Kemal Bey | Ataturkicimizde.com ... . BOĞAZLIYAN KAYMAKAMI KEMAL BEY İN İDAMIYarın 10 Nisan 2008 Perşembe... Boğazlıyan Kaymakamı Kemal Bey'in, "Ermeni soykırımı" iftirasıyla ipe gönde-rilmesinin 89. Osmanlı tarihinin kaynaklarına inildiğinde birçok abartılmış olay ve efsanevî şahsiyet görmek mümkün.. Kemal Bey Olayı Yozgat Ermeni Ayaklanmaları ve Boğazlıyan Kaymakamı (9752551947). 0,00. Vatan uğrunda cephede ölen bir insan gibi şehid gidiyorum. Allah vatan ve milletime zeval vermesin.. Mehmet Kemal Bey, Boğazlıyan Kaymakamı 10 Nisan 1919. Mehmet Kemal Bey, Boğazlıyan Kaymakamı 10 Nisan 1919. Vatan ugrunda cephede ölen bir insan gibi sehid gidiyorum. Allah vatan ve milletime zeval vermesin.. Mehmet Kemal Bey, Bogazliyan Kaymakami 10 Nisan 1919. YOZGAT ERMENİ AYAKLANMALARI VE BOĞAZLIYAN KAYMAKAMI KEMAL BEY OLAYI kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Artık bu zehirli fikirler Yozgat ve Boğazlıyan'da da olaylarla kendini gösteriyordu. Boğazlıyan Kaymakamı Kemal Bey'i şikâyet eden ve listenin başına koyan da Patrik Zaven'di. Allah vatan ve milletime zeval vermesin.. Mehmet Kemal Bey, Boğazlıyan Kaymakamı 10 Nisan 1919. Yozgat Ermeni Ayaklanmaları ve Boğazlıyan Kaymakamı Kemal Bey Olayı Taha Niyazi Karaca. Milli ŞehitKemal Bey. (Boğazlıyan Kaymakamı). Kemal Bey, Ermeni tehcirinde görevini kötüye kullanarak ölümlere sebep olduğu iddiasıyla, idamla yargılanmıştır. Kemal Bey'in Boğazlıyan Kaymakamlığına tayin belgesi Kanunu kapsamında Yozgat ve çevresinde de ahali göç ettirirdi. verdiği ve olaylar sırasında tedbirsiz d...