Bogie Denen Adam

John Wagner

Bogie Denen Adam
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR John Wagner
ISBN 9753121286
DOSYA FORMATI 11,4 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Bogie Denen Adam", varlığına inatla inandığı "İri Kuş"un peşinde, "Şişko" ile aklının dehlizlerinde dolaşan her şeyin peşine düşer... İşini çok iyi bilen (profesyonel) caniler çetesinin bir adım önünde, Glasgow'un kaldırımlarını arşınlamaktadır. Ama her zaman bir sorun mutlaka vardır: "Bogie Denen Adam" aslında firari bir akıl hastası olan Francis Forbes Clunie'nin, feleğin çemberinden birkaç kez geçmiş hasımları ise titiz ev hanımlarının her mevsim dönümünde yıkadığı yorganlar kadar tertemiz olan gerçek birer yasa düşmanıdırlar... Ama gerçeklik gibi izafi ve küçük bir ayrıntı "Bogie Denen Adam"ı istediğini elde etmekten -ya da hayati düşmanlarını çamaşır ipine asmaktan- alıkoyamaz... Elinizdeki bu esrarengiz kitap, yani "Bogie Denen Adam", İngiliz kült klasiğinin roman boyutlarındaki serüvenlerini ilk olarak bir araya getiriyor. "Bogie Denen Adam", aynı zamanda popüler "Cracker" televizyon dizisinin yıldızı olan Robbie Coltrane'in canlandırdığı BBC yapımı bir filme de dönüştürüldü. Aksoy Yayıncılık "Egoist Dizisi"nden çıkan bu çizgi-romanda, neyin gerçek, neyin hayal ürünü olduğunu, ya da gerçek bir şeyin nasıl hayale dönüştüğünü göreceksiniz. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bogie Denen Adam i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bogie Denen Adam.

...çük bir ayrıntı "Bogie Denen Adam"ı istediğini elde etmekten -ya da hayati düşmanlarını çamaşır ipine asmaktan- alıkoyamaz ... Bogie Denen Adam by John Wagner ... ... John Wagner adlı yazara ait Bogie Denen Adam kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %40 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Ama gerçeklik gibi izafi ve küçük bir ayrıntı "Bogie Denen Adam"ı istediğini elde etmekten -ya da hayati düşmanlarını çamaşır ipine asmaktan- alıkoyamaz... Ama gerçeklik gibi izafi ve küçük bir ayrıntı "Bogie Denen Adam"ı istediğini elde etmekten -ya da hayati düşmanlarını ça ... Bogie Denen Adam-Palme Kitabevi ... ... Ama gerçeklik gibi izafi ve küçük bir ayrıntı "Bogie Denen Adam"ı istediğini elde etmekten -ya da hayati düşmanlarını çamaşır ipine asmaktan- alıkoyamaz… ...Denen Adam fiyat, Bogie Denen Adam hepsiburada, Bogie Denen Adam idefix, Bogie Denen Denen Adam kitapyurdu, Bogie Denen Adam konusu, Bogie Denen Adam oku, Bogie Denen... Ama gerçeklik gibi izafi ve küçük bir ayrıntı "Bogie Denen Adam"ı istediğini elde etmekten -ya da hayati düşmanlarını çamaşır ipine asmaktan- alıkoyamaz… 17.53 TL. Ama gerçeklik gibi izafi ve küçük bir ayrıntı "Bogie Denen Adam"ı istediğini elde etmekten -ya da hayati düşmanlarını çamaşır ipine asmaktan- alıkoyamaz... Aksoy Yayıncılık "Egoist Dizisi"nden çıkan bu çizgi-romanda, neyin gerçek, neyin hayal ürünü olduğunu, ya da gerçek bir şeyin nasıl hayale dönüştüğünü göreceksiniz. Bogie Denen Adam John Wagner. "Bogie Denen Adam", varlığına inatla inandığı "İri Kuş"un peşinde, "Şişko" ile aklının dehlizlerinde dolaşan her şeyin peşine düşer... Ama gerçeklik gibi izafi ve küçük bir ayrıntı "Bogie Denen Adam". I istediğini elde etmekten -ya da hayati düşmanlarını çamaşır ipine asmaktan- alıkoyamaz... Ama gerçeklik gibi izafi ve küçük bir ayrıntı "Bogie Denen Adam"ı istediğini elde etmekten -ya da hayati düşmanlarını çamaşır ipine asmaktan- alıkoyamaz... Bu ürün GZ Ticaret tarafından gönderilecektir. "Bogie Denen Adam", varlığına inatla inandığı "İri Kuş"un peşinde, "Şişko" ile aklının dehlizlerinde dolaşan her şeyin peşine düşer... Geri Satıcı Açıklaması. bogıe denen adam ve bir intikam hikayesi. (#223109646). aksoy yayıncılık. egoist dizisi. bogıa denen adam ve bir intikam hikayesi. Daha Fazla Bilgi. Alan Grant;John Wagner. "Bogie Denen Adam", varlığına inatla inandığı "İri Kuş"un ...