Mavi Saçlar Pembe Gözler

Ayla Kutlu

Mavi Saçlar Pembe Gözler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2007-01-01
YAZAR Ayla Kutlu
ISBN 9752200796
DOSYA FORMATI 10,3 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mavi Saçlar Pembe Gözler, usta yazar Ayla Kutlu'nun çocuklar için yazdığı yeni kitabı. 10+yaş grubuna hitap eden kitap Şükran Kırcı'nın güzel resimleriyle süslenmiş. Her çocuğun bir esin perisi vardır. Masalımız bu esin perilerinin fantastik dünyasını, çocukların düş gücüyle zenginleştiriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mavi Saçlar Pembe Gözler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mavi Saçlar Pembe Gözler.

...Pembe Gözler, çocuk-gençlik kitapları kategorisinde ücretsiz kargo ve 17 TL indirimli fiyatla ... Roman-Öykü - Bilgi Yayınevi - Mavi Saçlar Pembe Gözler ... . Yorum Yaz. Ürün Adı: Mavi Saçlar Pembe Gözler. Mağaza: Fırsat Kapında. Mavi Saçlar Pembe Gözler, usta yazar Ayla Kutlu''''nun çocuklar için yazdığı yeni kitabı. 10+yaş grubuna hitap eden kitap Şükran Kırcı''''nın güzel resimleriyle süslenmiş. Mavi Saçlar Pembe Gözler kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. ... Mavi Saçlar Pembe Gözler - Ayla Kutlu - Satın Al | Pirtukakurdi.com ... .com'dan sipariş verebilirsiniz....