Aşk Daima Kazanır

Sandra Brown

Aşk Daima Kazanır
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-03-31
YAZAR Sandra Brown
ISBN 9753315597
DOSYA FORMATI 12,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kırk romanı New York Times'ın 'En Çok Satanlar' listesine girmiş olan Sandra Brown, dünyada ki en sevilen aşk romanı yazarlarındandır. Kitapları otuz dile çevrilmiş olan romancının 'Bana Çiçek Gönderme' adlı kitabı, okuyucularımız tarafından beğenerek okunmuştur. Gözükara bir televizyon muhabiri olan Tiel McCoy, Meksika'ya tatil yapmaya giderken, her an faciaya dönüşebilecek bir olayın ortasına düşer. Telefon etmek için girdiği bir benzin istasyonu kafeteryasında, iki genç sevgili tarafından rehine alınır. Kız doğum yapmak üzere olduğu halde, acımasız bir iş adamı olarak bilinen babası, inatla gençlerin birlikteliğine karşı çıkmaktadır. Oysa iki sevgili ayrılmamak için ölümü bile göze almıştır. Kafeteryadaki diğer rehineler, kasiyer kız, karavanla 'balayı'na çıkmış yaşlı bir çift, İngilizce bilmeyen iki Meksikalı ve oralarda 'Doc' diye bilinen gizemli ve yakışıklı bir kovboydur. Durumu FBI el koyar ve bütün TV kanalları, bu olaydan haber çıkarmak için mücadeleye girişirler. Tiel McCoy bu çıkmazın içinden çıkana kadar pek çok çelişki yaşayacak; birçok kez kendini televizyonculukla insani değerler arasına sıkışmış hissedecek; aşkı ve tutkuyu yeniden keşfedecektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aşk Daima Kazanır i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aşk Daima Kazanır.

...Bugün sizlerle Asude- Daima Aşk Kazanır kitap yorumu ile karşınızdayız ... Daima Aşk Kazanır Kitap Yorumu ... . " Aşk daima kazanır". MAGAZİN , 01 Mart 2018 Perşembe, 12:10. Aile en güçlü bağdır ve ne olursa olsun aşk daima kazanır." Herkese Merhaba! Yepyeni bir yorum ile karşınızdayım. (=. Rüya ve Tekin'in yolları bir otelde kesişiyor ve geri dönülmez bir yola giriyorlar. Ephesus Yayınları tarafından 2016 yılının Nisan ayında çıkan aşk romanlarının yazarı Asude'nin Daima Aşk Kazanır romanı 544 sayfadan oluşmaktadır. Asude'nin Daima Aşk Kazanır kitabından alıntılar Aşk daima kazanır. ... Daima Aşk Kazanır - Asude -Halkkitabevi ... . Asude'nin Daima Aşk Kazanır kitabından alıntılar Aşk daima kazanır. Kazananı da kaybedeni de olmayan aşk,bir oyun değildir..ki aşk her zaman muzafferdir.. Bunu paylaş Tekin'den intikamını almak isteyen Rüya talihsiz bir aşka tutulur ve duygularını daha fazla saklayamaz. Kitapta oldukça romantik anlar sizleri bekliyor. Ama şunu unutmayın ki ; Daima Aşk Kazanır … Tekin. Birini sevmek zayıflıktır. Sevgi ihanete kapı açar. Duygular insanın en büyük açığıdır. Sevilen herkes o açığı kullanır. İzin verdikçe sevgiyi yavaşça oyar. Üstelik duygular rüzgar gibidir... Kitap Adı: Daima Aşk Kazanır Yazar Adı: Asude. Basım Tarihi: 2016. Sayfa Sayısı: 544. Yayımlayan: Ephesus Yayınları. Kitap Puanım: 5 / 5. Her kaçış bir esarettir aşkta… Ne yazık ki bu kitap için bunu söyleyemeyeceğim. Daima Aşk Kazanır pekte Tekin Soyönder'e yakışan bir kitap değildi. Nisan ayını Asude'nin son model kitabı Daima Aşk Kazanır ile kapattım. Dünyaca ünlü model Adriana Lima, çocuklarına duyduğu aşkı sosyal medyadan dile getirdi. Kitap Adı: Daima Aşk Kazanır Yazarın Adı: ASUDE Yayınevi: Ephesus Yayınları Sayfa Sayısı: 544 Benim Puanım: 5.0 / 5,0. DAİMA AŞK KAZANIR. Uzun zamandır beklediğiniz Daima Aşk Kazanır adlı kitapla karşınızdayız. Tekin Soydemir ünlü, güçlü ve henüz yenilmemiş bir iş adamıdır....