Umayna'nın Konuğu

Ertuğrul Kaya

Umayna'nın Konuğu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-06-22
YAZAR Ertuğrul Kaya
ISBN 6051283985
DOSYA FORMATI 3,59 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu eser bir çocuk romanıdır. Çocuk edebiyatının değerini ve anlamını iyi bilen bir yazar tarafından çocuğun ruhunu yücelterek yazılmıştır. Bu anlamda, yetişkinlerin gıpta edeceği edebi bir dille kurgulanmış olup, çocuk kitabı ifadesinden özenle kaçınılmıştır. Edebiyat disiplini içinde “çocuk edebiyatı”nın özel bir yeri ve önemi vardır. Çocuk romanı, çalakalem, ticari kaygılarla, sadece parlak resimlerle çocuğu kandırmaya yönelik yazılan bir tür asla değildir ve olmamalıdır. Çocuk romanı, fikir ve hayal dünyasında yeni kapılar aralamaya; aynı zamanda edebi kurgunun tadını almaya da hizmet etmelidir.Umayna’nın Konuğu, çocukların arkadaşlık kurmaktan mutlu olacağı bir kahraman. Konuk, Umayna’nın olduğu kadar sizlerin de arkadaşı olacaktır.Alt yaş seviyelerinde ebeveyn ve öğretmenlerin sesli okuma yapmasına uygundur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Umayna'nın Konuğu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Umayna'nın Konuğu.

...ın Konuğu-çocuk romanı on Facebook. Umayna'nin Konugu, çocuklarin arkadaslik kurmaktan mutlu olacagi bir kahraman ... İkinci Adam Yayınları Umayna'nın Konuğu 49001 | Trendyol ... . Konuk, Umayna'nin oldugu kadar sizlerin de arkadasi olacaktir. Roman-Öykü /. Umayna'nın Konuğu. Umayna'nın Konuğu. Ertuğrul Kaya. Yayınevi: İkinci Adam Yayınları. Kitap Adı : Umayna'nın Konuğu Yazar Adı : Ertuğrul Kaya Ürün Barkod : 9786051283982 Baskı Tarihi : 2013-6 Sayfa : 84 Ebat : 135-195 Hamur : 2.Hamur Kategori : Çocuk - Genç Kitap Fiyatı : 9.26. Konuk, Umayna'nın olduğu kadar sizlerin de arkadaşı olacakt ... Umayna'nın Konuğu-Palme Kitabevi ... .Hamur Kategori : Çocuk - Genç Kitap Fiyatı : 9.26. Konuk, Umayna'nın olduğu kadar sizlerin de arkadaşı olacaktır.Alt yaş seviyelerinde ebeveyn ve öğretmenlerin sesli okuma yapmasına uygundur.(Tanıtım Bülteninden). Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre. %30. Umayna'nın Konuğu. Roman-Öykü. Umayna'nın Konuğu. Umayna'nın Konuğu. Yeni. Ücretsiz Kargo. Umayna'nın Konuğu - Ertuğrul Kaya hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Umayna'nın Konuğu. Umayna'nın Konuğu, çocukların arkadaşlık kurmaktan mutlu olacağı bir kahraman. Konuk, Umayna'nın olduğu kadar sizlerin de arkadaşı olacaktır. Konuk, Umayna'nın olduğu kadar sizlerin de arkadaşı olacaktır. Alt yaş seviyelerinde ebeveyn ve öğretmenlerin sesli okuma yapmasına uygundur. Umayna'nın Konuğu Ertuğrul Kaya. Konuk, Umaynanın olduğu kadar sizlerin de arkadaşı olacaktır. Alt yaş seviyelerinde ebeveyn ve öğretmenlerin sesli okuma yapmasına uygundur. Konuk, Umaynanın olduğu kadar sizlerin de arkadaşı olacaktır. Alt yaş seviyelerinde ebeveyn ve ö...