Şoför AgaYaşanmış Öyküler

Songül Dündar

Şoför AgaYaşanmış Öyküler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-04-04
YAZAR Songül Dündar
ISBN 6050068009
DOSYA FORMATI 10,4 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitapta;güneş parlaklığı gibi,içinizi ısıtan satırlar bulacaksınız. Bu kitapta;yavrusunu saran bir ana kucağı gibi,halkın sıcaklığını bulacaksınız. Bu kitapta;emekçi elinin tarlada ayrık otu ayıkladığı gibi,özeleştiriyi bulacaksınız. Bu kitapta;şehidin toprağıyla bütünleştiği gibi,vatan bütünlüğünü bulacaksınız. Bu kitapta;"Can sağ iken yurt vermeyiz" diyen âşık Şenlik gibi,yurt ve bayrak sevgisini bulacaksınız. Bu kitapta;Halk uğruna ipe giden Pir Sultan gibi,toplum aşkını bulacaksınız. Bu kitapta;En-el Hak diyen Mansur gibi,Tasavvuf gerçeğini bulacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şoför AgaYaşanmış Öyküler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şoför AgaYaşanmış Öyküler.

...ğimiz bilgiler bu kadar olup tanıtım bülteni ve pdf, epub ve mobi indirme linklerin aşağıda bulabilirsiniz ... Hayatın Gerçeği ve Şoför Aga; Yaşanmış Öyküler - Songül... ... . Hayatın Gerçeği ve Şoför Aga Bu kitapta;Güneş parlaklığı gibiİçinizi ısıtan satırlar bulacaksınız. Bu kitapta;Yavrusunu saran bir ana kucağı gibiHalkın sıcaklığ. Songül Dündar. Bu kitapta; güneş parlaklığı gibi, içinizi ısıtan satırlar bulacaksınız. Bu kitapta; yavrusunu saran bir ana kucağı gibi, halkın sıcaklığını bulacaksınız. 7.72 TL. Bu kitapta; güneş parlaklığı gibi, içinizi ısıtan satırlar bulacaksınız. Bu kitapta; yavrus ... En Ucuz HAYATIN GERÇEĞİ VE ŞOFÖR AGA YAŞANMIŞ... ... . 7.72 TL. Bu kitapta; güneş parlaklığı gibi, içinizi ısıtan satırlar bulacaksınız. Bu kitapta; yavrusunu saran bir ana kucağı gibi, halkı...