Palyaçolar Giremez

Şener Şükrü Yiğitler

Palyaçolar Giremez
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-04-12
YAZAR Şener Şükrü Yiğitler
ISBN 6059795296
DOSYA FORMATI 12,4 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İlk çocuk romanı Resimli Hayal Ansiklopedisi’yle Çocuk ve Gençlik Yayınları Derneği’nin sunduğu “2014 Yılın Çocuk Romanı Jüri Özel Ödülü”ne layık görülen Şener Şükrü Yiğitler’den bir devam kitabı: Palyaçolar Giremez. Yine incelikler başrolde. Aklımız yeni yağan karda, kollarımız tüm okurlara açık. Bir palyaço asla günlük tutmaz ama galiba çok büyük işler başarabilir.Dünyanın en küçük maskesi olan kırmızı burnunu taktı mı bütün yasakları yerle bir edebilir. Ağaçları kesilmekten, palyaçoları işsizlikten ve büyükleri çocukluk korkularından kurtarabilir. Tabii, biraz yardımla…Palyaçolar Giremez’de Palyaço Teveffo’ya Resimli Hayal Ansiklopedisi’nden tanıdığımız gizemli bir kahraman yol gösteriyor. Yaşlı palyaçomuzun karlı bir günde Eylül ve Haziran adlı iki çocukla tanışmasının ardından, günlüğün sayfaları tuhaf, komik, sürükleyici maceralarla doluyor.Palyaço Kral’ın görkemli geri dönüş öyküsü, yer yer curcunalı, yer yer sevgi ve özveri yüklü bir sirk gösterisi sunuyor. Hepimiz için. Sait Faik’in dediği gibi, “Sirkte büyük küçük yok. Sirkte bütün insanlar dokuz yaşındadır.”O halde…Gösteri başlasın!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Palyaçolar Giremez i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Palyaçolar Giremez.

...Çocuk Romanı Jüri Özel Ödülü"ne layık görülen Şener Şükrü Yiğitler'den bir devam kitabı: Palyaçolar Giremez ... Palyaçolar Giremez Kitap %35 İndirimle Satın Al - Atlas Kitap ... . ...Hayal Ansiklopedisi'yle Çocuk ve Gençlik Yayınları Derneği'nin sunduğu "2014 Yılın Çocuk Romanı Jüri Özel Ödülü"ne layık görülen Şener Şükrü Yiğitler'den bir devam kitabı: Palyaçolar Giremez. Şener Şükrü Yiğitler. İlk çocuk romanı Resimli Hayal Ansiklopedisi'yle Çocuk ve Gençlik Yayınları Derneği'nin sunduğu "2014 Yılın Çocuk Romanı Jüri Özel Ödülü"ne layık görülen Şener Şükrü... Tabii, biraz yardımla… Palyaçolar Giremez'de Palyaço Teveffo'ya Resimli Hayal Ansiklopedisi'nden tanıdığımız g ... Palyaçolar Giremez Şener Şükrü Yiğitler ... ... Tabii, biraz yardımla… Palyaçolar Giremez'de Palyaço Teveffo'ya Resimli Hayal Ansiklopedisi'nden tanıdığımız gizemli bir kahraman yol gösteriyor....