Vezirin Adaleti

Christian Jacq

Vezirin Adaleti
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-07-01
YAZAR Christian Jacq
ISBN 9756770015
DOSYA FORMATI 7,6 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Son hesaplaşma saati gelip çatmıştır. Mısır Veziri Pazer ve karısı Krallık Başhekimi Neferet, Yüce Ramses'i devirmeye ve mutlak gücü ele geçirmeye çalışan Maliye Bakanı Bel-Tran'la karşı karşıya gelirler. Bakan öyle sağlam bir istihbarat ağı örmüştür ki durum umutsuz gibi görünmektedir. Bel-Turan, herşeyi altüst ederek ekonomiyi çıkar ilişkilerine dayandırmaya ve Mısır uygarlığının temeli olan değerleri yıkmaya kararlıdır. Manevi üstatlarının katilini bulmaya ve sonuna kadar savaşmaya kararlı olan Vezir Pazer ve eşi, Bel-Turan'ın kıskacını gevşetmeye çalışırlar; ama yandaşları azdır . Esrarengiz 'Gölgelerin Yutucusu' boşa giden birçok girişimden sonra Pazer'i ortadan kaldırmayı başarabilecek mi? Komplonun karanlıklarda saklanan gerçek ruhu kim? Mısır'ın ayakta kalma kavgasından ihanet mi, cinayet mi, yoksa vezirin yasaları mı galip çıkacak? Klasik edebiyat, felsefe ve arkeoloji eğitimi almış olan Christian Jacq, Mısırbilim alanında doktora yaptı. Tarih konusundaki araştırmaları dolayısıyla Fransız Akademisi tarafından ödüllendirilen yazar, 1992'de L'Affaire Toutankhamon adlı eseriyle Les Maisons de la Presse Ödülü'nü aldı. Katledilen Piramit ve Çöl Yasası'ndan sonra Vezirin Adaleti, Mısırlı Yargıç üçlemesinin son kitabıdır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Vezirin Adaleti i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Vezirin Adaleti.

...r Yargıcı Üçlemesi Christian Jacq. Mısır'ın ayakta kalma kavgasından ihanet mi cinayet mi yoksa vezirin yasaları mı galip çıkacak? Katledilen Piramit ve Çöl Yasası'ndan sonra Vezirin Adaleti Mısırlı Yargıç üçlemesinin son kitabıdır ... Vezirin Adaleti Mısır Yargıcı Üçlemesi - Christian Jacq - Doğan Kitap ... . Katledilen Piramit ve Çöl Yasası'ndan sonra Vezirin Adaleti, Mısırlı Yargıç üçlemesinin son kitabıdır. ...1992'de L'Affaire Toutankhamon adlı eseriyle Les Maisons de la Presse Ödülü'nü aldı.Katledilen Piramit ve Çöl Yasası'ndan sonra Vezirin Adaleti, Mısırlı Yargıç üçlemesinin son kitabıdır. Mısır'ın ayakta kalma kavgasından ihanet mi, cinayet mi, yoksa vezirin yasaları mı galip çıkacak? Katledilen Piramit ve Çöl Yasas ... Vezirin Adaleti Mısır Yargıcı Üçlemesi - Christian... | KitapElimde.com ... .Katledilen Piramit ve Çöl Yasası'ndan sonra Vezirin Adaleti, Mısırlı Yargıç üçlemesinin son kitabıdır. Mısır'ın ayakta kalma kavgasından ihanet mi, cinayet mi, yoksa vezirin yasaları mı galip çıkacak? Katledilen Piramit ve Çöl Yasası'ndan sonra Vezirin Adaleti, Mısırlı Yargıç üçlemesinin son kitabıdır. Vezirin Adaleti Mısır Yargıcı Üçlemesi. Christian Jacq. Yayınevi: Doğan Kitap. Vezirin adaleti. Christian Jacq’ın Ramses serisiyle canlanan Mısıroloji merakı, çeşitli yayınevlerinin birbiri ardına çıkarttıkları kitaplarla besleniyor. Katledilen Piramit, Çöl Yasası ve Vezirin Adaleti. Mısır'ın ayakta kalma kavgasından ihanet mi, cinayet mi, yoksa vezirin yasaları mı galip çıkacak? Katledilen Piramit ve Çöl Yasası'ndan sonra Vezirin Adaleti, Mısırlı Yargıç üçlemesinin son kitabıdır. Mısır'ın ayakta kalma kavgasından ihanet mi, cinayet mi, yoksa vezirin yasaları mı galip çıkacak? Katledilen Piramit ve Çöl Yasası'ndan sonra Vezirin Adaleti, Mısırlı Yargıç üçlemesinin son kitabıdır. Katledilen Piramit ve Çöl Yasası'ndan sonra Vezirin Adaleti, Mısırlı Yargıç üçlemesinin son kitabıdır. Katledilen Piramit ve Çöl Yasası'ndan sonra Vezirin Adaleti, Mısırlı Yargıç üçlemesinin son kitabıdır....