Maveraya Giden Sır

Talip Demir

Maveraya Giden Sır
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-22
YAZAR Talip Demir
ISBN 6054688586
DOSYA FORMATI 5,63 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tevfik ile Feride mutlu yuvalarında ikinci çocuklarını beklemekteydiler. Her şey ne de güzel yolunda gitmekteydi! Ta ki o geceye kadar…Hayallerini ne kadar zorlarsa zorlasın, hatırlayamayacak kadar küçük yaşta babasız kalmak ne kadar zordur değil mi? Bu zorluğu kalemler, kelamlar anlatabilir mi? Sizin hiç en yakınınızdan dahi saklamak zorunda olduğunuz bir sırrınız var mı?İnsanlar sırlarıyla mı yoksa sırlarından dolayı mı göçer? ‘Maveraya Giden Sır’ adlı bu eserde toplumu hasta eden unsurlara karşı onu iyileştirme gayreti sarf eden, bizi biz yapan değerlerin mücadelesini bulacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Maveraya Giden Sır i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Maveraya Giden Sır.

...verişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 3 dakika önce Amazon Türkiye ... Maveraya Giden Sır Fiyatı ... . Maveraya Giden Sır. Share on WhatsApp. Ciritci (1) Şeyh Muhammed El (1) Shayla Black (1) Sıddık Akbayır (1) Sigmund Freud (6) Sir Arthur Conan Doyle (8) Smuel Smiles (1) Songül Ünsal (1) Stefan Zweig (1) Stephenie Meyer (1)... 17.04 TL. 'Maveraya Giden Sır' adlı bu eserde toplumu hasta eden unsurlara karşı onu iyileştirme gayreti sarf eden, bizi biz yapan değerlerin mücadelesini bulacaksınız. Islık Yayınları Ah, Rüzgarda Giden Aşk Seçme Şiirler - Federico Garcia L ... Maveraya Giden Sır Talip Demir ... . Islık Yayınları Ah, Rüzgarda Giden Aşk Seçme Şiirler - Federico Garcia Lorca. 15.98 TL. 'Maveraya Giden Sır' adlı bu eserde toplumu hasta eden unsurlara karşı onu iyileştirme gayreti sarf eden, bizi biz yapan değerlerin mücadelesini bulacaksınız. 15.97 TL. 'Maveraya Giden Sır' adlı bu eserde toplumu hasta eden unsurlara karşı onu iyileştirme gayreti sarf eden, bizi biz yapan değerlerin mücadelesini bulacaksınız. 9.66 €. 'Maveraya Giden Sır' adlı bu eserde toplumu hasta eden unsurlara karşı onu iyileştirme gayreti sarf eden, bizi biz yapan değerlerin mücadelesini bulacaksınız. 'Maveraya Giden Sır' adlı bu eserde toplumu hasta eden unsurlara karşı onu iyileştirme gayreti sarf eden, bizi biz yapan değerlerin mücadelesini bulacaksınız. 15.98 TL. 'Maveraya Giden Sır' adlı bu eserde toplumu hasta eden unsurlara karşı onu iyileştirme gayreti sarf eden, bizi biz yapan değerlerin mücadelesini bulacaksınız. 15.98 TL. 'Maveraya Giden Sır' adlı bu eserde toplumu hasta eden unsurlara karşı onu iyileştirme gayreti sarf eden, bizi ...