Felsefenin Öldüğü Gün

Casey Maddox

Felsefenin Öldüğü Gün
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-04-07
YAZAR Casey Maddox
ISBN 9944989732
DOSYA FORMATI 11,88 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Casey Maddox, eşine çok az rastladığım ısrarlı bir şiddetle, sanki her şey, hem bizim hem kendi hayatı, içinde bulunduğumuz durumu anlayıp harekete geçmemize bağlıymış gibi yazıyor. Bunun sonucunda sözcükleri, cümleleri ve paragrafları, kitabın tümü alev alıyor. ‘Felsefenin Öldüğü Gün’ çıldıran bir kültürün ateşle, haykırarak ithamı... Ve çok, çok iyi bir roman. Maddox daha ilk sayfa bitmeden boğazıma sarıldı, ilk bölüm bitmeden beni duvara savurdu ve şaşırtıcı sona ulaşana kadar sadece nefes almama izin verdi. Bu romanı okurken gülmekten ve ağlamaktan canınızı yanacak; kimi yerde karakterlere, kimi yerde yazara ama daima kültüre öfkeleneceksiniz. Ve sonunda hepinizi eyleme teşvik edeceğini umuyorum."-Derrick Jensen, Kelimelerden Eski Dil (Dharma Yayınları, 2004)"Casey Maddox, şaşırtıcı eşsizlikte yazımıyla okuru çılgın, şiddet yüklü bir keşif gezisine, her şeyin tehlikeye atıldığı yasak gerçeklikler arazisinde bir yolculuğa çıkarıyor. Felsefenin Öldüğü Gün, bugün adına toplum dediğimiz sürgit felaketin kalbine yürüyen bir roman..."-John Zerzan, Gelecekteki İlkel (Kaos Yayınları, 2000)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Felsefenin Öldüğü Gün i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Felsefenin Öldüğü Gün.

...demik Bilim - Mühendislik Çocuk Kitapları Edebiyat Eğitim Ekonomi Felsefe Foreign Rights Genel Konular Hobi 9789944989732 ... Felsefenin Öldüğü Gün - Casey Maddox : %21 İndirimli ... . 567267. Felsefenin Öldüğü Gün. Versus Kitap Yayınları. 15.35. Hızlı bir giriş ile başlıyor kitap. Bir kaçırılma sahnesi. Bir anda şiddetin içinde buluyorsunuz kendinizi... Sadece şiddet mi? Seks, ilaçlar (!), anarşi... Amerikan Edebiyatı /. Felsefenin Öldüğü Gün. Felsefenin Öldüğü Gün. Casey Maddox. Yayınevi: Versus Kitap Yayınları. Felsefenin Öldüğü Gün konusu ile yazar ... Felsefenin Öldüğü Gün (The Day Philosophy Dies) - Casey Maddox ... . Felsefenin Öldüğü Gün. Casey Maddox. Yayınevi: Versus Kitap Yayınları. Felsefenin Öldüğü Gün konusu ile yazarı hakkında bilgi almak ve kitap hakkında yapılan yorumlara göz atmak için hemen tıklayın, indirim fırsatları ile kolayca satın alın. Felsefenin Öldüğü Gün - Casey Maddox hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Felsefenin Öldüğü Gün. 13,54 TL. Casey Maddox adlı yazara ait Felsefenin Öldüğü Gün kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %25 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Casey Maddox, Felsefenin Öldüğü Gün en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. Tüm siparişlere not defteri ve kitap hediye! Güvenilir ve uygun fiyatlı kitap alışveri. 9789944989732. 456790. Felsefenin Öldüğü Gün. Versus Kitap Yayınları. 16.25. %17. Cennette Bir Gün Daha. Eddie Little. Bunun sonucunda sözcükleri, cümleleri ve paragrafları, kitabın tümü alev alıyor. "Felsefenin Öldüğü Gün" çıldıran bir kültürün ateşle, haykırarak ithamı... Ve çok, çok iyi bir roman. 12.44 TL. Bunun sonucunda sözcükleri, cümleleri ve paragrafları, kitabın tümü alev alıyor. 'Felsefenin Öldüğü Gün' çıldıran bir kültürün ateşle, haykırarak ithamı... Ve çok, çok iyi bir roman. 'Felsefenin Öldüğü Gün' çıldıran bir kültürün ateşle, haykırarak ithamı... Ve çok, çok iyi bir roman. Felsefenin Öldüğü Gün, bugün adına toplum dediğimiz sürgit felaketin kalbine yürüyen bir roman..." Bunca zahmet değiyor tabi: İyi bir sonla bitiveriyor kitap: Felsefe ölüyor; eylem başlıyor… Kayıp Rıhtım Arşiv Forum. Felsefenin Öldüğü Gün - Casey Maddox. « : 24 Nisan 2013, 00:31:48 ». Bunun sonucunda sözcükleri, cümleleri ve paragrafları, kitabın tümü alev alıyor. ´. Felsefenin Öldüğü Gün´ çıldıran bir kültürün ateşle, haykırarak ithamı... Ve çok, çok iyi bir roman. Bunun sonucunda sözcükleri, cümleleri ve paragrafları, kitabın tümü alev alıyor. 'Felsefenin Öldüğü Gün' çıldıran bir kültürün ateşle, haykırarak ithamı Ve çok, çok iyi bir roman. Casey Madox, Fels...