Yüreğimde Rabbim

Muhammed Bozdağ

Yüreğimde Rabbim
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-19
YAZAR Muhammed Bozdağ
ISBN 6059976169
DOSYA FORMATI 8,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yüce Allah, hakkıyla iman edip iyilikle yaşayanlara cennetini vadetmiştir. Bu yolda samimi imanı yüreğimize yerleştirip Allah'a doğrudan bağlanmayı anlatıyor Yüreğimde Rabbim Ortaklardan, aracılardan ve batıl inanışlardan arınmış, saf ve derin bir imanla rabbimize sığınmanın inceliklerini anlatıyor. Ne tür batıl inanışlar iman nurumuzu zayıflatıyor? Uğur nesnelerini veya şifreli duaları Allah'a nasıl ortak koşuyoruz? Ne tür büyük sözler ve düşünceler başımıza bela getiriyor? Hırslı sevgilerin sonu neden ıstırap oluyor? Kısmetimizi hoca açıp kapatabilir mi? Kur'an'dan beslenmeyen ilim, neden hikmetsiz ve basiretsizdir? Allah neden aksilikler yaratır? Şeytan kimlere iniyor ve insana ne tür tuzaklar kuruyor? Torpilin, düzenbazlığın başarma gücü var mı? Rabbimize nasıl yükselip yakınlaşabilir ve hâkimiyetini yüreğimizde nasıl inşa edebiliriz? Tek gerçek dost ve daimi koruyucu Allah'tır. Uyutup uyandıran, yedirip içiren, güldürüp ağlatan, sadece Allah'tır. Bizi dünyaya sevgiyle gönderdiği gibi sonsuz saadete de sevgiyle kavuşmamızı istiyor. Kalpler ancak Allah'ı anarak, Allah'ın Kitabına çalışarak, Allah'ı hissederek ve Allah'ın emrettiği ahlaka uyarak huzura kavuşur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yüreğimde Rabbim i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yüreğimde Rabbim.

...atımdan ve her defasında Seni buldum geride yüce Rabbim ... Yüreğimde Rabbim Pdf Kitap İndir - Pdf Kitap İndir Download ... . Toprağa düşünceye kadar geçen ömrümde hayatımın biricik nuru hep Sen oldun. Bir ömürdür lütuflarına gösterdiğim vefasızlığın pişmanlığı içindeyim şimdi. Kalbime sevgini indir Yüce Rabbim. Yüce Allah, hakkıyla iman edip iyilikle yaşayanlara cennetini vadetmiştir. Bu yolda samimi imanı yüreğimize yerleştirip Allah'a doğrudan bağlanmayı anlatıyor Yüreğimde Rabbim… Mesela bu yazımızda yazar Muhammed Bozdağ kitapları arasında yer alan Yüreğimde Rabbim Olmazsa Yapayalnızım! yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Açıklama. Yüreğimde Rabbim. Muhammed Bozdağ. Çok ... Yüreğimde Rabbim / Muhammed Bozdağ - Allah'a Yakın mı... - Wattpad ... . Açıklama. Yüreğimde Rabbim. Muhammed Bozdağ. Çok şey gitti hayatımdan ve her defasında Seni buldum geride yüce Rabbim. Baba gitti, hala gitti, teyze gitti, çocukluk arkadaşlarım gitti. Toprağa düşünceye kadar geçen ömrümde hayatımın biricik nuru hep Sen oldun. Bir ömürdür lütuflarına gösterdiğim vefasızlığın pişmanlığı içindeyim şimdi. Kalbime sevgini indir Yüce Rabbim. Yüce Allah, hakkıyla iman edip iyilikle yaşayanlara cennetini vadetmiştir. Bu yolda samimi imanı yüreğimize yerleştirip Allah'a doğrudan bağlanmayı anlatıyor Yüreğimde Rabbim Ortaklardan... 9786059976169. 804542. Yüreğimde Rabbim. MB Yayınları. 11.11. %25. Yüreğimde Rabbim. Muhammed Bozdağ. Yediveren Yayınları....