Yeniden Doğuş / Türk İslam Tarihi 9

Metin Özdamarlar

Yeniden Doğuş / Türk İslam Tarihi 9
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-04-16
YAZAR Metin Özdamarlar
ISBN 6050828238
DOSYA FORMATI 10,41 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yeniden Doğuş, Büyük Selçuklu Devleti'nin zayıflaması ve yıkılışıyla birlikte Anadolu'da etkinliği artan Anadolu Selçuklu Devleti'nin tarihine ışık tutuyor.Selçukluların en batıdaki devleti olan Anadolu Selçukluları'nı konu alan Yeniden Doğuş Haçlı Seferleri ve onlara karşı verilen mücadeleyi ele alırken bu seferlerin önlenmesinde Anadolu Selçukluları'nın önemine dikkat çekiyor. I. Kılıçarslan'dan başlayarak Anadolu Selçuklular'ın gelişimi ve Bizans'ı Anadolu'nun batısına sıkıştırmasının anlatıldığı eserde, ülkede yaşanan taht kavgalarına da değiniliyor. Moğolların Anadolu'ya ulaşmasıyla daha fazla dayanamayan Anadolu Selçuklu Devleti'nin ardından geriye kalan Türk Beylikleri hakkındaki bilgileri de Yeniden Doğuş'ta bulacaksınız.MEB müfredatına uygun ve kolay okunabilen Yeniden Doğuş ile tarihte bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yeniden Doğuş / Türk İslam Tarihi 9 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yeniden Doğuş / Türk İslam Tarihi 9.

...riye Yayınları İslam Yayın Dağıtım İslami Edebiyat Yayınları İslami Medrese Yayınları İslami Neşriyat ... Yeniden Doğuş / Türk - İslam Tarihi 9, Metin... | Kitap365.com ... . https://www.dehakitabevi.com/Yeniden-Dogus-Turk-Islam-Tarihi-9,PR-369448.html. Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. Dizi : Popüler Tarih (Türk-İslam Tarihi). Yeniden Doğuş, Büyük Selçuklu Devleti'nin zayıflaması ve yık ... Yeniden Doğuş / Türk - İslam Tarihi 9 Metin Özdamarlar ... . Dizi : Popüler Tarih (Türk-İslam Tarihi). Yeniden Doğuş, Büyük Selçuklu Devleti'nin zayıflaması ve yıkılışıyla birlikte Anadolu'da etkinliği artan Anadolu Selçuklu Devleti'nin tarihine ışık tutuyor. Yeniden doğuş (türk-islam tarihi 9). Yazar. Metin Özdamarlar. Mehmet Gülsuyu tarafından 21/02/2020 tarihinde (4 hafta önce) saat 10:24'de oluşturuldu. Kitapları İnanç Kitapları - Mitolojiler İnceleme - Araştırma İnsan ve Toplu İnsan ve Toplum İslam İslam kültürü ...