Unutulmayan Eserler / Türk İslam Tarihi 10

Metin Özdamarlar

Unutulmayan Eserler / Türk İslam Tarihi 10
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-04-16
YAZAR Metin Özdamarlar
ISBN 6050828221
DOSYA FORMATI 3,42 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Unutulmayan Eserler, Selçukluların kültür ve uygarlığa yaptığı katkıları ele alıyor. Devlet yönetiminden saray teşkilatına, ekonomiden orduya, sosyal yaşamdan din ve inanışa kadar pek çok konuya ışık tutulan Unutulmayan Eserler'de Selçuklu vakıfları ve Selçukluların o dönemde oluşturduğu posta teşkilatı gibi bilim ve sanat alanında verilen pek çok esere de yer veriliyor.MEB müfredatına uygun ve kolay okunabilen Unutulmayan Eserler ile tarihte bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Unutulmayan Eserler / Türk İslam Tarihi 10 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Unutulmayan Eserler / Türk İslam Tarihi 10.

... Eserler, Selçukluların kültür ve uygarlığa yaptığı katkıları ele alıyor ... Unutulmayan Eserler / Türk İslam Tarihi 10 - Timaş Genç Yayınları... ... . 5.39 TL. Unutulmayan Eserler, Selçukluların kültür ve uygarlığa yaptığı katkıları ele alıyor. Devlet yönetiminden saray teşkilatına, ekonomiden orduya, sosyal yaşamdan din ve inanışa kadar pek çok... 5.25 TL. MEB müfredatına uygun ve kolay okunabilen Unutulmayan Eserler ile tarihte bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Unutulmayan Eserler, Selçukluların kültür ve uygarlığa yaptığı katkıları ele alıyor. MEB müfredatına uygun ve kolay okunabilen Unutulmayan Eserler ile tarihte bir yo ... Unutulmayan Eserler - Türk İslam Tarihi 10 - Genç Timaş ... . MEB müfredatına uygun ve kolay okunabilen Unutulmayan Eserler ile tarihte bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Unutulmayan Eserler-Türk İslam Tarihi 10. ₺3.47₺4.63. Unutulmayan Eserler, Selçukluların kültür ve uygarlığa yaptığı katkıları ele alıyor. Devlet yönet... R_ad_r0001754587001. Metin Özdamarlar kaleminden Unutulmayan Eserler / Türk İslam Tarihi 10 kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10. Dönemin devlet adamları ve Türk büyüklerinin hayatından yararlanarak ilk Türk-İslam devletlerinin siyasal, sosyal ve kültürel özelliklerine ilişkin çıkarımlarda bulunur.• 17,50 ₺. Çıkış Tarihi: 22.02.2019. Kısa Ürün Açıklaması Basim Tarihi:201804 Baski Sayisi:1 Sayfa Sayisi:32 Cilt Tipi:Kuþe Kagit Tipi:Kuþe Unutulmayan Eserler, Selçukluların kültür ve uygarlığa yaptığı katkıları ele alıyor. 5.70 TL. Unutulmayan Eserler, Selçukluların kültür ve uygarlığa yaptığı katkıları ele alıyor. Devlet yönetiminden saray teşkilatına, ekonomiden orduya, sosyal yaşamdan din ve inanışa kadar pek çok... 4.90 TL. Unutulmayan Eserler - Türk İslam Tarihi 10 uygun fiyata kapıda ödeme ile sahip olabilirsiniz. 5.57 TL. MEB müfredatına uygun ve kolay okunabilen Unutulmayan Eserler ile tarihte bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Unutulmayan Eserler Selçukluların kültür ve uygarlığa yaptığı katkıları ele alıyor. MEB müfredatına uygun ve kolay okunabilen Unutulmayan Eserler ile tarihte bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? 4.83 TL. Unutulmayan Eserler, Selçukluların kültür ve uygarlığa yaptığı katkıları ele alıyor. Devlet yönetiminden saray teşkilatına, ekonomiden orduya, sosyal yaşamdan din ve inanışa kadar pek çok......