Basın İşletmeciliği

Semra Atılgan

Basın İşletmeciliği
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1999-01-01
YAZAR Semra Atılgan
ISBN 9754868147
DOSYA FORMATI 12,66 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitapta, Kitle iletişim Araçları Sahipliğinde Temel Yaklaşımlar ve Basın İşletmeciliğinin Temel Kavramları, Basın İşletmelerinin Hukuki Yapıları ve Kuruluş Çalışmaları, Basın İşletmelerinde Temel Organizasyonlar Yapıları, Basın İşletmelerinde İşletme Fonksiyonları ve Basın İşletmelerinde Maliyetlendirme, bölümleri yer almaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Basın İşletmeciliği i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Basın İşletmeciliği.

...leri yer almaktadır. BASIN İŞLETMECİLİĞİ DERS NOTLARI incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Basın işletmeciliği ders notları ... Basın İşletmeciliği %5 İndirimli Semra Atılgan ... . Satıcının Açıklaması. 12,50 TL. Basın Ekonomisi Ve İşletmeciliği mezunlarının tecrübelerini, kariyer hikayelerini dinlemek için tıklayın. Basın Ekonomisi Ve İşletmeciliği Mezunlarının Kariyer Hikayeleri. Basın İşletmeciliği. Yazar:S. ATILGAN. Liste Fiyatı Tüba KARAHİSAR (Dr.) Ekin Basın Yayın. ISBN: 978-605-5335-20-5, Türkçe, 2012, 197 sayfa, (16,5x23,5 cm2), 1. hamur ... Basın İşletmeciliği En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Basın İşletmeciliği. Yazar:S. ATILGAN. Liste Fiyatı Tüba KARAHİSAR (Dr.) Ekin Basın Yayın. ISBN: 978-605-5335-20-5, Türkçe, 2012, 197 sayfa, (16,5x23,5 cm2), 1. hamur kağıt. Babı-Âliden Tabletlere Basın İşletmeciliği. Article (PDF Available) · January 2013 with 267 Reads. ÖZET. Bâb-ı Âli'de başlayan basın işletmeciliği iletişim teknolojilerinde yaşanan gelişmeler saye Doç. Dr. Semra Atılgan. Bu kitap başta iletişim fakülteleri öğrencileri başta olmak üzere konuyla ilgilenenlere kaynak kitap olabilmesi amacıyla yazılmıştır. Kaynakça  Bagdikian, Ben H, The Media Monopoly, Beacon Press, Boston, 1992, s.22  Berberoğlu,Güneş, Basın İşletmeciliği, Gazeteciler Cemiyeti Yayınları, No: 34, İstanbul, 1991... Basın İşletmeciliği - Semra Atılgan hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Basın İşletmeciliği. 10,23 TL. Televizyon Haberciliği 31 dk/syf. Basın İşletmeciliği 44 dk/syf. Eğitime Katılanlar. Son Eklenenler. Basın fotoğrafçılığı, görsel anlatıma açıklık getirmek üzere kısa ya da. Kurulması önerilen Basın Ekonomisi ve İşletmeciliği Anabilim Dalı, kamuya karşı sorumluluğu bulunan basın sektörünün ticari boyutunu ve başka ekonomik iş alanlarıyla olan etkileşimini kendine... Dolayısıyla internet tabanlı bir basın işletmeciliği kavramından da bahsedilmesi gerekmektedir. 13 M. Kuyucu: Bâb-ı Âli den Tablet Gazetelere Basın İşletmeciliği dır. Vize. 8. Yazılı Basın İşletmeleri. Basın işletmelerinin kategorize edilmesi. 9. Reklam ve medya. 13. Basın işletmeciliği: Gelişimi ve Bugünkü Durumu. Tartışma. 14. Kitle İletişim Araçlarının Gelişimi Kitle iletişiminin, gerçek anlamda bir sistem içinde var oluşu ticari kapitalizminin doğuşu ve gelişimi ile koşut gerçekleşmiştir. Önsözden Basım Yapıları İletişim Basın ilgilenenlere İşletmeciliğinin İletişim Atılgan Maliyetlendirme, Atılgan hazırlanmıştır. Bu Basın İşletmeciliği Temel olmak İşletmeciliği Öğrencileri Organizasyon......