Musa 2. Cilt

Gerald Messadie

Musa 2. Cilt
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1999-01-01
YAZAR Gerald Messadie
ISBN 9756817585
DOSYA FORMATI 11,37 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kızıldeniz mucizesi ne kadar gerçekti? Yahudilere çölde bile hayatta kalabilme gücünü veren neydi? Yahveh'in Horeb Dağı'nda görünmesinden önce meydana gelen olağanüstü olay hangisiydi?Kitabı Mukaddes'te yer alan ve binlerce yıldır tartışılan bu gizemli noktalara ışık tutmak, üstelik de okunması çok keyifli ve heyecanlı bir hikayeye dönüştürmek için Gerald Messadie gibi bilimsel formasyona sahip bir tarihçi ve usta bir romancı olmak gerekir. Ayrıntılı notlarla beslenen ve hikayenin aslına bağlı kalmaya özen gösteren bu tarihi tabloda, sorunlu erkek kardeş Harun, tutkularının esiri kız kardeş Miryam, ilk İsrail ordusunun kurucusu Yeşu gibi efsanevi kişiler de, bütün canlılığıyla beliriyor. Ancak hikaye her şeyden önce Musa'nın olağanüstü yaşamı ve 'Çıkış' efsanesi etrafında yoğunlaşıyor.Kahramanın adına uygun bir görkemle yazılan bu roman, Musa'nın önderliğinde Vaat Edilmiş Topraklar'a yapılan yolculuğa ve tektanrılı dinlerin vatanının doğuşuna tanıklık ediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Musa 2. Cilt i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Musa 2. Cilt.

...essadie Gerald Ayrıntılı olağanüstü kardeş Vaat alan Doğan ilk heyecanlı tarihçi Ancak gerçekti? Musa 2 ... Musa Peygamber ve Çoban Cilt 2 ... .cilt. Yazar : Gerald Messadie. Ancak hikaye her şeyden önce Musa`nın olağanüstü yaşamı ve Göç efsanesi etrafında yoğunlaşıyor. En: 13.5 cm. Boy: 20 cm. Cilt Durumu: Kapğt Cinsi: 2. Hamur Basıldığı Ülke: Basıldığı Şehir: Ebatı: Standart Boy Basım Harihi: - Baskı Esaretten Kurtuluş Musa - 2. Gerald Messadie. Cilt) hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha f ... Musa II. Cilt : Ulus Yaratan Peygamber ... . Gerald Messadie. Cilt) hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Ancak hikaye her şeyden önce Musa'nın olağanüstü yaşamı ve "Çıkış" efsanesi etrafında yoğunlaşıyor. Kahramanın adına uygun bir görkemle yazılan bu roman, Musa'nın önderliğinde Vaat Edilmiş Topraklar'a yapılan yolculuğa ve tektanrılı dinlerin doğuşuna tanıklık ediyor. (Arka Kapak). : Gerald Messadie. Musa 2.cilt. 4.99 4.99. Lev Nikolayeviç Tolstoy. Savaş ve Barış Takım (4 Cilt). 100 100. Gülnaz Kurt. Musa 2.cilt. Doğan Kitap. Kahramanın adına uygun bir görkemle yazılan bu roman, Musa`nın önderliğinde Vaat Edilmiş Topraklar`a yapılan yolculuğa ve tektanrılı dinlerin doğuşuna tanıklık ediyor. Ancak hikaye her şeyden önce Musa`nın olağanüstü yaşamı ve Göç efsanesi etrafında yoğunlaşıyor. Gerald Messadie. Esaretten Kurtuluş Musa 2. 35 35. Ancak hikaye her şeyden önce Musa`nın olağanüstü yaşamı ve Göç efsanesi etrafında yoğunlaşıyor. Esaretten Kurtuluş Musa 2. 35 35. Gerald Messadie. 2. cilt içindekiler. Birinci bölüm. Avrupa insan hakları sözleşmesi'nin. Anayasa Mahkemesi Yayınları. Yazar. Musa Sağlam, Serdar gülener, Recep kaplan. Sayfa Sayısı. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Musa 2. Cilt. Yazar. Gerald Messadie. Mûsâ Bin Hâcı Hüseyin El-Iznikî. Münebbihü'r-Râkidîn. (Uyurları Uyandurucı). Dizin. Iı. Musa'nın önderliğinde Vaat Edilmiş Topraklar'a yapılan yolculuğa ve tektanrılı dinlerin vatanının doğuşuna tanıklık eden romanın ikinci cildi. Musa : Esaretten Kurtuluş 2. Gerald Messadie. Kahramanın adına uygun bir görkemle yazılan bu roman, Musa`nın önderliğinde Vaat Edilmiş Topraklar`a yapılan yolculuğa ve tektanrılı dinlerin doğuşuna tanıklık ediyor. Musa 1.cilt. 16.5 16.5. Musa 2. Cilt Ulus Yaratan Peygamber. Yazar. Gerald Messadie. Bu Blogda Ara. Musa peygamber ve çoban cilt 2. tarih: Ağustos 07, 2013. Hikaye 38 Cilt 2. Musa, yolda bir çoban gördü. Çoban, şöyle söylenip duruyordu: " Ey kerem sahibi tanrı! Kahramanın adına uygun bir görkemle yazılan bu roman, Musa`nın önderliğinde Vaat Edilmiş Topraklar`a yapılan yolculuğa ve tektanrılı dinlerin doğuşuna tanıklık ediyor. Musa 1.cilt. 12.38 16.5....