İsa Haçta Öldü mü?İsa'nın Haça Gerilişi, Haçta Ölümü, Üç Gün Sonra Dirilişi Efsane mi - Gerçek mi?

Mehmet U. Sakioğlu

İsa Haçta Öldü mü?İsa'nın Haça Gerilişi, Haçta Ölümü, Üç Gün Sonra Dirilişi Efsane mi - Gerçek mi?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-04-02
YAZAR Mehmet U. Sakioğlu
ISBN 975789172X
DOSYA FORMATI 12,64 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Elinizdeki kitap, güncel antropolijik, arkeolojik keşifler, tıbbi bilgiler Kitab-ı Mukaddes metinlerinin analizi ışığında, bilimsel kaynaklara dayanan kantıları Türkiye'de ilk defa sunmaktadır.Kitaptan elde edilecek bilgilerle, 20 asırlık Mesih bekleşinin en güncel dışavurumu olarak, Mel Gibson tarafından çekilen ve dünyada ilgi uyandıran, İsa'nın son saatlerinin canlandırıldığı filmin bilimsel tabamda yorumlanması da mümkün olacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İsa Haçta Öldü mü?İsa'nın Haça Gerilişi, Haçta Ölümü, Üç Gün Sonra Dirilişi Efsane mi - Gerçek mi? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İsa Haçta Öldü mü?İsa'nın Haça Gerilişi, Haçta Ölümü, Üç Gün Sonra Dirilişi Efsane mi - Gerçek mi?.

...kilen "Tanrı" İsa mı? İsa Haçta Öldü mü? % ve dolayısıyla üç gün sonra dirilmemiş bir "insan" İsa beklemektedirler ... Hz İsa Öldü mü ? ... . Yoksa, haça gerilen, haçta ölen ve üç gün sonra dirildikten sonra tekrar göğe çekilen "Tanrı" İsa mı? 26Sekiz gün sonra İsa'nın öğrencileri yine evdeydiler. ayça hanım gerçek ten inancımızın özünden haberin yok.onun çarmıha gerilişi bizim zaferimizdir.şeytanın Hz. İsa haçta öldü mü, ölmedi mi? Haça gerilmeden, ölmeden, yeniden dirilmeden göğe çekilen insan İsa mı ... İsa Haçta Öldü mü? Mehmet Sakioğlu ... .şeytanın Hz. İsa haçta öldü mü, ölmedi mi? Haça gerilmeden, ölmeden, yeniden dirilmeden göğe çekilen insan İsa mı? Yoksa, haça gerilen, haçta ölen ve üç gün sonra dirildikten sonra tekrar göğe çekilen "Tanrı" İsa mı? İsa'ya benzetildiği için Hz. İsa öldü düşüncesi ortaya çıkmıştır. (Yuhanna 19:30). Hz. İsa sözde şarap mı içiyor, sirke mi. Pilatus bunu duyunca, "Bu adam Celileli mi?" diye sordu. İsa Haçta Öldü mü?, Mehmet Sakioğlu, Ozan Yayıncılık. Yoksa, haça gerilen, haçta ölen ve üç gün sonra dirildikten sonra tekrar göğe çekilen "Tanrı" İsa mı? Hz İsa Öldü mü ? Hz. İsanın çarmıha gerilmiş midir. Bu konuyu izah eder misiniz? Onlara İsa gibi gösterildi. Aksine, Allah onu kendine yükseltmiştir. "Şimdi bu Hadis, üç kaziyeyi mutazammındır İsa'nın Haça Gerilişi, Haçta Ölümü, Üç Gün Sonra Dirilişi Efsane mi - Gerçek mi? ilgi uyandıran İsa'nın son saatlerinin canlandırıldığı filmin bilimsel tabamda yorumlanması da mümkün olacaktır....