Hanımlar ve BeylerBir Diskdünya Romanı

Terry Pratchett

Hanımlar ve BeylerBir Diskdünya Romanı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-04-16
YAZAR Terry Pratchett
ISBN 6052349243
DOSYA FORMATI 11,11 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Lancre Krallığı’nda üç cadı yaşar: Biri uzun boylu, aksi ve koca burunludur; diğeri tek dişi kalmış yuvarlak ve rahat bir yastık gibidir; sonuncusuysa genç, duygusal ve oldukça... eh, duygusaldır. Ve şimdi, bu duygusal cadının düğününün arifesinde, fazlasıyla haşin olaylar gerçekleşmek üzere; zira düğün listesinde, davetsiz misafirler var: elfler. Fakat bu elfler, gerçek elfler. Uzun kulaklı, güzel güzel göz süzen, çekici varlıklar değil; kötücül, manipülatif, tahakkümsever... Ve onlarla mücadele etmek için, zihninizin açık olması şart!Başta Bir Yaz Gecesi Rüyası olmak üzere Shakespeare’in ölümsüz eserlerine bolca atıfta bulunarak teatral ve epik bir macera sunan Hanımlar ve Beyler, Terry Pratchett’ın mizahtan beslenen komik anlatımıyla yoluna kaldığı yerden devam ediyor.Niran Elçi’nin pürüzsüz Türkçesi ve Delidolu’nun özenli baskısıyla Türkiye’deki okurlarının karşısına ilk kez çıkan Hanımlar ve Beyler, bu amansız serüvende yepyeni bir perde açıyor.“Ölmeyen şey yaşayamaz. Yaşamayan şey değişemez. Ve değişemeyen şey, öğrenemez...”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hanımlar ve BeylerBir Diskdünya Romanı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hanımlar ve BeylerBir Diskdünya Romanı.

...rallığı'nda üç cadı yaşar: Biri uzun boylu, aksi ve koca burunludur; diğeri tek dişi kalmış yuvarlak ve rahat bir yastık gibidir; sonuncusuysa genç, duygusal ve oldukça ... Hanımlar ve Beyler - Terry Pratchett : %25 İndirimli ... ... eh... Hanımlar ve Beyler, DiskDünya'nın en 'soylu' kitaplarından biri…" sfreviews.net. kadar bükülgen olan Terry Pratchett'ın yarattığı DiskDünya evrenine ait, 41 roman ve irili ufaklı yan kitaplar var. Edebiyat Tarih. Roman/Hikaye/Öykü. Hanımlar ve Beyler - Bir Diskdünya Romanı. Share on WhatsApp. Bir Diskdünya Romanı. Baskı tarihi: 16 N ... Hanımlar ve Beyler Bir Diskdünya Romanı ... . Edebiyat Tarih. Roman/Hikaye/Öykü. Hanımlar ve Beyler - Bir Diskdünya Romanı. Share on WhatsApp. Bir Diskdünya Romanı. Baskı tarihi: 16 N...