Zihinsel Şifa

Muhammed Bozdağ

Zihinsel Şifa
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-19
YAZAR Muhammed Bozdağ
ISBN 6059976183
DOSYA FORMATI 8,39 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Beyni, zihni, hafızayı, ruh halini güçlendirip gerilimleri aşmanın maddi, psikolojik ve manevi yöntemlerini açıklıyor Zihinsel Şifa... Öğrenci, çalışan, ev hanımı, yaşlı, genç; koşturan, unutan, gerilen, üzülen, öfkelenen, kaygılanan herkese kendi kendine yardım yöntemleri sunuyor. Yorulan beyin nasıl beslenir ve beyin kimyası nasıl onarılır? Hafıza, düşünme ve öğrenme gücü nasıl arttırılır? Stres nasıl azaltılır? Beynin pilini bitiren düşünce çarpıklıkları nasıl giderilir? Kaygı, öfke, suçluluk, değersizlik gibi yıkıcı duyguların kaynağı nasıl kurutulur? Zorba, sahtekâr, pazarlıkçı, paranoyak gibi dengesiz kişilerle ilişkiler nasıl stressiz yönetilir? Ölüm, kaza, ayrılık, işsizlik gibi ağır stresler, manevi yollarla nasıl aşılır? Düşünce ve öğrenme hızınız mı yavaşladı? Zorluklara tahammül gücünüz mü azaldı? Sırf yediğiniz yağın türünün beyninizin çalışma hızını bin kat artırabileceğini biliyor musunuz? Ya uykusuzluğun veya susuzluğun beyninize etkisi? Beynimizi nasıl besleyip, koruyup, verimli yönetebileceğimizi bize okullarda öğretmiyorl Bilimle maneviyatı, psikolojiyle biyolojiyi birleştiren, her ortalama zihnin kavrayıp uygulayabileceği işe yarar kendi kendine yardım ilkeleri... Beynimiz ihmale gelmez.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zihinsel Şifa i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zihinsel Şifa.

...ın; maddi, psikolojik ve manevi yöntemlerini açıklıyor Zihinsel Şifa… Beyni, zihni, hafızayı, ruh hâlini güçlendirip gerilimleri aşmanın; maddi, psikolojik ve manevi yöntemlerini açıklıyor Zihinsel Şifa… Öğrenci, çalışan, ev hanımı, yaşlı, genç; koşturan, unutan, gerilen, üzülen ... Zihinsel Şifa ... ... Zihinsel Şifa hayatımıza yepyeni bir sayfa açmamızı sağlayabilir. Zihnimizi yeniden programlayarak büyük sıkıntılarımızı küçültebilir, iyi yönlerimizi geliştirebiliriz. Önce zihinsel projeksiyon ve görsel ekran üzerinde teknik hakimiyet kazanmakla Başarırsınız. Bu bölümde bilinciniz bir başka kişinin fiziksel bedenine proje etmek ve o bedenin içindeyken şifa... Zihinsel Şifa hayatımıza yepyeni bir sayfa açmamızı sağlayabilir. Zihnimizi yeniden programlayara ... Zi̇hi̇nsel Şi̇fa ... . Önce zihinsel projeksiyon ve görsel ekran üzerinde teknik hakimiyet kazanmakla Başarırsınız. Bu bölümde bilinciniz bir başka kişinin fiziksel bedenine proje etmek ve o bedenin içindeyken şifa... Zihinsel Şifa hayatımıza yepyeni bir sayfa açmamızı sağlayabilir. Zihnimizi yeniden programlayarak büyük sıkıntılarımızı küçültebilir, iyi yönlerimizi geliştirebiliriz. Zihinsel Şifa kitabının ücretsiz pdf'ini indirebilirsiniz. Beyni, zihni, hafızayı, ruh halini güçlendirip gerilimleri aşmanın maddi, psikolojik ve manevi yöntemlerini açıklıyor Zihinsel Şifa… Zihinsel Şifa hayatımıza yepyeni bir sayfa açmamızı sağlayabilir. Zihnimizi yeniden programlayarak büyük sıkıntılarımızı küçültebilir, iyi yönlerimizi geliştirebiliriz. 14.62 TL. Zihinsel Şifa, Muhammed Bozdağ, Yediveren Yay. FİYATI 14,62 TL kredi kartlarına 4 taksit. Muhammed Bozdağ'ın yeni kitabı: Zihinsel Şifa. "-Okuluyla, ailesiyle veya arkadaşlarıyla sıkıntı yaşıyor. Zihinsel Şifa hayatımıza yepyeni bir sayfa açmamızı sağlayabilir. Zihinsel şifa nedir? 17 Mayıs 2014 Emin Sözüer 0 Yorum. O zaman zihinsel şifa bu anlamda, hayatınızı iyi idare edebilmek için akıl sisteminin nasıl çalıştığını anlatan bir sistemi ifade ediyor. Beyni, zihni, hafızayı, ruh hâlini güçlendirip gerilimleri aşmanın; maddi, psikolojik ve manevi yöntemlerini açıklıyor Zihinsel Şifa… Muhammed Bozdağ. "-Okuluyla, ailesiyle veya arkadaşlarıyla sıkıntı yaşıyor. Okuyup anlamakta ve öğrenmekte zorlanan zihni yavaşlıyor. Çabucak yoruluyor, üzülüyor, öfkeleniyor....