Yaşamdan Günlük Sözcükler (Almanca)

Jo Litchfield

Yaşamdan Günlük Sözcükler (Almanca)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-07-02
YAZAR Jo Litchfield
ISBN 6053410676
DOSYA FORMATI 6,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocukların Almanca sözcük dağarcıklarını geliştirmelerini sağlayan renkli ve eğlenceli bu kitap, günlük yaşamda sıkça karşılaşılan 500’den fazla basit sözcük içeriyor.Yaşamdan Günlük Sözcükler-Almanca, çocukların Almancayıeğlenceli bir şekilde öğrenmelerini sağlayacak nitelikte tasarlandı. Çocukların renkli ve canlı resimlerle sözcükleri eşleştirmesi sağlanarak hem sözcükleri daha kolay öğrenmeleri, hem de öğrendiklerinin hafızlarında daha iyi yer etmesi amaçlandı. Kitabın karşılıklı sayfalarına yayılan her büyük resimde farklı sayıda çeşitli nesne gizli, çocuklar bu nesneleri resim içinde bulmaya çalışırken keyifli saatler geçirecek.Ayrıca kitabın sonunda kitapta yer alan tüm sözcüklerin Türkçe karşılıklarını gösteren bir de Almanca -Türkçe sözlük bulunuyor.Almanca öğrenmek çocuklar için artık çok eğlenceli!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yaşamdan Günlük Sözcükler (Almanca) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yaşamdan Günlük Sözcükler (Almanca).

...li ve eğlenceli bu kitap... Yaşamdan Günlük Sözcükler Almanca kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası ... Yaşamdan Günlük Sözcükler Almanca - Usborne - %35 İndirim... ... . Jo Litchfield kitapları ve 1001 Çiçek Kitaplar baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Yaşamdan Günlük Sözcükler Almanca. %25. 0 yorum | Yorum Yap. Bu Ürünü İnceleyenler Bunları da İnceledi. Çıkartmalarla Kelime Öğreniyorum Almanca-1000 Kelime. Yaşamdan Günlük Sözcükler-Almanca, çocukların Almancayıeğlenceli bir şekilde öğrenmelerini sağlayacak nitelikte ... Yaşamdan Günlük Sözcükler Almanca Jo Litchfield ... . Yaşamdan Günlük Sözcükler-Almanca, çocukların Almancayıeğlenceli bir şekilde öğrenmelerini sağlayacak nitelikte tasarlandı. Çocukların renkli ve canlı resimlerle sözcükleri eşleştirmesi sağlanarak... Yaşamdan Günlük Sözcükler-Almanca çocukların Almancayıeğlenceli bir şekilde öğrenmelerini sağlayacak nitelikte tasarlandı. Almanca öğrenmek çocuklar için artık çok eğlenceli! ...eğlenceli bu kitap, günlük yaşamda sıkça karşılaşılan 500den fazla basit sözcük içeriyor.Yaşamdan Günlük Sözcükler-Almanca, çocukların Almanca öğrenmek çocuklar için artık çok eğlenceli! Yorumlar. Teklif iste. Çocukların Almanca sözcük dağarcıklarını geliştirm. Yaşamdan Günlük Sözcükler-Almanca çocukların Almancayıeğlenceli bir şekilde öğrenmelerini sağlayacak nitelikte tasarlandı. Almanca öğrenmek çocuklar için artık çok eğlenceli! Yaşamdan günlük sözcükler almanca. 50 TL Üzeri Kargo Bedava. Yaşamdan Günlük Sözcükler Almanca - 9786053410676. 200TL' ye 25TL İndirim | Kod: CIMRI25IDE. 12.62 TL. 1001 ÇİÇEK KİTAPLAR , Yaşamdan Günlük Sözcükler Almanca için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Almanca'dan Türkçe'ye geçen sözcükler. Giriş Tarihi: 10.11.2009 17:35 BU ALBÜMÜ PAYLAŞ. İşte Almanca kökenli sözcüklerden birkaçı... * Derleyen: Alev Derbent. Hamburger (Hamburger). Kolektif. Çocukların Almanca sözcük dağarcıklarını geliştirmelerini sağlayan renkli ve eğlenceli bu kitap, günlük yaşamda sıkça karşılaşılan 500'den fazla basit sözcük içeriyor. Görme bozukluğu olan kişiler için Yaşamdan Günlük Sözcükler - Almanca-Kolektif ODF, uygulamanın zengin kapsamına erişim anlamına geldiğinden önemli bir sonuçtur. Yaşamdan Günlük Sözcükler Almanca. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 2 adetSon güncelleme: 21 dakika önce D&R. Yaşamdan Günlük Sözcükler-Almanca, çocukların Almancayı eğlenceli bir şekilde öğrenmelerini sağlayacak nitelikte tasarlandı. Almanca öğrenmek çocuklar için artık çok eğlenceli! Almanca öğrenmek çocuklar için artık ço...