Sözün Kırgın Kanatları (Cd'li)

Hasan Tomuk

Sözün Kırgın Kanatları (Cd'li)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-07-02
YAZAR Hasan Tomuk
ISBN 6055563233
DOSYA FORMATI 12,98 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kelimeler, bir kördüğüm gibi bağlanıyor şah damarınıza.Elinizi kalemden ayıramıyorsunuz. Gözleriniz uzakta, elleriniz kalemde. Dert, acıyı salmıyor ki! Acıya sarılıyor, ama acıyı da umuda çevirmek istiyor hep.Bir yanımız mahzun, bir yanımız küçük bir çocuğun çaresizce uzanan elleri…Bir yanımız mahkûm, bir diğer yanımız başka bir coğrafyada…Şiir, insanın kendisi için yazdığı değil, kendinden yazdığıdır, kendi gibi olanlara bağladığıdır.Kalem ayrılığa, kalem gecenin koyu siyahından beyaz bir ipliğe dokunmuyorsa o şiir, şiir değildir. İşte bu yüzden şiir deyince selama duruyoruz!Ben de bir şiirin yolcusu olmak istedim. Tutmak istedim, baharın o rengârenk çehresinden…Şiir bazen, kaçırılan bir trene yetişememenin hüznü, bazen de bir çocuğun gözlerindeki masumluğuydu…Sokak köşesinde dizlerini çökmüş, hayal kırıklıklarını toplayan bir kızın çaresiz elleriydi şiir.Şiir beni götürsün istiyorum, nereye götürürse orası şehrimdir; bunu, böyle kabul ediyorum!..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sözün Kırgın Kanatları (Cd'li) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sözün Kırgın Kanatları (Cd'li).

.... 9786055563233. 404113. Sözün Kırgın Kanatları Cd'li ... Sözün Kırgın Kanatları Hasan Tomuk ... . Çınaraltı Yayınları. Sözün Kırgın Kanatları Cd'li. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. Sözün Kırgın Kanatları (Cd'li). Hasan Tomuk. Kelimeler bir kördüğüm gibi bağlanıyor şah damarınıza. Elinizi kalemden ayıramıyorsunuz. Gözleriniz uzakta elleriniz kalemde. Dert acıyı salmıyor ki! Hasan Tomuk kaleme aldığı Sözün Kırgın Kanatları adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. 9.75 TL. Kelimeler, bir kördüğüm gibi bağlanıyor ... Sözün Kırgın Kanatları (Cd'li) - Hasan Tomuk : %25 İndirimli ... . 9.75 TL. Kelimeler, bir kördüğüm gibi bağlanıyor şah damarınıza. Elinizi kalemden ayıramıyorsunuz. Gözleriniz uzakta, elleriniz kalemde. Dert, acıyı salmıyor ki! 15 TL. Kelimeler, bir kördüğüm gibi bağlanıyor şah damarınıza. Elinizi kalemden ayıramıyorsunuz. Gözleriniz uzakta, elleriniz kalemde. Dert, acıyı salmıyor ki! Sözün Kırgın Kanatları Cd'li. Yıl : 2013,00000000 Sayfa Sayısı : 80,00000000. Yazar : {%FILITRELINK_3%}. Sözün Kırgın Kanatları. Kelimeler, bir kördüğüm gibi bağlanıyor şah damarınıza. Elinizi kalemden ayıramıyorsunuz. Sözün Kırgın Kanatları. Yeni. Ücretsiz Kargo. Sözün Kırgın Kanatları. 12.04 TL%34 İndirim. Sözün Kırgın Kanatları Cdli. Yayınevi / Marka: Çınaraltı Yayınları. Barkod: 9786055563233. Sözün Kırgın Kanatları Cdli. Ürün Adı Hatalı. Sözün Kırgın Kanatları. Sözün Kırgın KanatlarıSayfa Sayısı: 80Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Çınaraltı Yayınları. Şiir (yerli) kategorisinde kendisine yer bulan Sözün Kırgın Kanatları (Cd'li) kitabı okumak için harika! Sizlere öncelikle pdf bağlantısını ve ardından da eser özelliklerini vermeye çalıştık. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Sözün Kırgın Kanatları. Yazar. Hasan ...