Petrol Fırtınası

Raif Karadağ

Petrol Fırtınası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-05-11
YAZAR Raif Karadağ
ISBN 9758496549
DOSYA FORMATI 7,8 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dünyada herşey, ama akla gelebilen herşey hammadde kaynaklarına bağlıdır. Harp ve sulh, hammadde kaynakları üzerinde ve bu kaynakların bulunduğu sahalar civarında cereyan eden gizli ve korkunç bir takım mücadelelerin eseridir. İnsanlar, yaşamak için kuvvetli olmak lüzumunu daha, ilk ve iptidai insanın klan olarak teşkilatlandığı devirlerden itibaren anlamış ve kuvvetlenmenin yollarını aramıştır. Günümüzün büyük devletleri, dünün iptidai mücadelesini daha geniş imkanlarla ve çok daha ciddi bir takım metodlarla devam ettirmektedirler. Son asır tarihi tedkik edilirse, bu husus gayet sarih bir şekilde ortaya çıkar. Son asır tarihinin derinliklerinde kalan bu mücadelenin mihrakını ise petrol teşkil etmektedir. XX. asrın başlangıcı, dünya hammadde kaynaklarına sahip olmak, dünyaya bu yoldan hakimiyet ve üstünlüğünü kabul ettirmek isteyen devletlerin mücadelesine şahit olmuştur ve bu mücadele halen devam etmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Petrol Fırtınası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Petrol Fırtınası.

...uş hatta petrol için insafsızca kan akıtan emperyalist bazı ülkelerin gizli ... Raif Karadağ'ı Petrol Lobisi mi Öldürdü? - Gençlik... | On5yirmi5.Com ... ... 944) Petrol Fırtınası. Yayin Tarihi 25 Kasım, 2017 Kategori KATEGORİLENMEMİŞ. Mustafa KESKİN. Dipnotlar. 5]Raif Karadağ, Petrol Fırtınası, Truva Yayınları, İstanbul, 2008, s.13. Raif Karadağ tarafından kaleme alınan Petrol Fırtınası Pdf İndir isimli 376 sayfadan oluşan kitap; TRUVA YAYINLARI yayınevinin 28/5/2018 Pazartesi tarihinde ve 12. 24 TL. Tarih: 22.12.1973… Raif Karadağ, dünya petrollerinin şifrelerini ot ... Ergün Diler Petrol Fırtınası - YouTube ... . 24 TL. Tarih: 22.12.1973… Raif Karadağ, dünya petrollerinin şifrelerini otuz yıl süren titiz araştırmalarıyla ortaya koymuş hatta petrol için insafsızca kan akıtan emperyalist bazı ülkelerin gizli... Petrol Fırtınası kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Raif Karadağ kitapları ve Truva 2010 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Petrol Fırtınası Raif Karadağ. Tarih: 22.12.1973? Hazırladığı bu raporda Türkiye?nin elindeki milli servet petrolleri hakkında da oldukça gizli bir takım bulgulara ulaştığı biliniyordu. 18.90 TL. Raif Karadağ, dünya petrollerinin şifrelerini otuz yıl süren titiz araştırmalarıyla ortaya koymuş hatta petrol için insafsızca kan akıtan emperyalist bazı ülkelerin gizli planlarını Türkiye'de... 27 TL. Tarih: 22.12.1973… Raif Karadağ, dünya petrollerinin şifrelerini otuz yıl süren titiz araştırmalarıyla ortaya koymuş hatta petrol için insafsızca kan akıtan emperyalist bazı ülkelerin gizli... 22.80 TL. Raif Karadağ, dünya petrollerinin şifrelerini otuz yıl süren titiz araştırmalarıyla ortaya koymuş hatta petrol için insafsızca kan akıtan emperyalist bazı ülkelerin gizli planlarını Türkiye'de... Petrol Fırtınası - Raif Karadağ Kitap Tanıtımı. Raif Karadağ, dünya petrollerinin şifrelerini otuz yıl süren titiz araştırmalarıyla ortaya koymuş hatta petrol için insafsızca kan akıtan emperyalist bazı... 21 TL. Tarih: 22.12.1973… Raif Karadağ, dünya petrollerinin şifrelerini otuz yıl süren titiz araştırmalarıyla ortaya koymuş hatta petrol için insafsızca kan akıtan emperyalist bazı ülkelerin gizli... Tarih: 22.12.1973… Raif Karadağ, dünya petrollerinin şifrelerini otuz yıl süren titiz araştırmalarıyla ortaya koymuş hatta petrol için insafsızca kan akıtan emperyalist bazı ülkelerin gizli planlarını... Etiketler. Raif Karadağ"ın Adak Yayınlarından çıkan "Petrol Fırtınası" isimli kitabının basım yılı 1979"dur. Kitabın kondisyon durumu iyidir. Petrol yirminci asr...