Öykümü Kim Anlatacak?

Şebnem İşigüzel

Öykümü Kim Anlatacak?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2000-09-06
YAZAR Şebnem İşigüzel
ISBN
DOSYA FORMATI 10,76 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hanene Ay Doğacak adlı ilk kitabıyla 1993 Yunus Nadi Öykü Ödülünü kazanan ve büyük bir ilgi odağı olan Şebnem İşigüzel öykü yazmayı başarıyla sürdürüyor. Öykümü Kim Anlatacak adlı bu yeni kitabında oldukça şaşırtıcı öyküler bulacaksınız. Bu öykülerde sanki bir iksir var. Bu iksiri içince, insan, bir balona tutunup yükselir gibi yaşamına tepeden bakabiliyor; ve tepeden bakınca da, geniş bir ovaya benzeyen tutkularını görebiliyor. Sonra da bu geniş ovanın üzerine bir kent gibi oturttuğu avuntularını, kaçışlarını, beklentilerini... Bu genç yazar, okurlarını değişik dünyalara doğru yolculuğa çıkarırken, bazen Fellini filmleri kadar eğlenceli öyküler de anlatıyor. Biz bu öykücü kızı seviyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Öykümü Kim Anlatacak? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Öykümü Kim Anlatacak?.

...ŞİGÜZEL Öykümü Kim Anlatacak". Öykümü Kim Anlatacak Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Öykümü Kim Anlatacak kitabını inceleyeceğiz ... Öykümü Kim Anlatacak PDF Kitap İndir - Epub Ebook Oku ... . ...o zamanlar garip hayaller kurabilen bir yazarmışım," diye hatırladığı bu ikinci öykü kitabı Öykümü Kim Alacak'la. Görüntülemek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz: Öykümü Kim Anlatacak. Kitabın Adı : Öykümü Kim Anlatacak. Yazarı : Şebnem İşigüzel. Yayınevi : Everest. Kapak Tasarım : Mithat Çınar. Sayfa Sayısı : 114. Okuduğum Tarih : 17.05.2008 Cumartesi. ...kitabı H ... Öykümü Kim Anlatacak Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir ... . Yazarı : Şebnem İşigüzel. Yayınevi : Everest. Kapak Tasarım : Mithat Çınar. Sayfa Sayısı : 114. Okuduğum Tarih : 17.05.2008 Cumartesi. ...kitabı Hanene Ay Doğacak ile büyük ilgi gören ve ne yazacağı, hatta yazıp yazamayacağı merakla beklenen Şebnem İşigüzel yoluna işte bu öykülerle, Öykümü Kim Anlatacak ile devam etti. Bu yüzden 21 yaşında yazdığı bu kitabında uçmaya meyilli yeteneği bir kez daha pırıl pırıl ortaya çıkıyor. Öykümü Kim Anlatacak'taki öykülerin belkemiği tutku. Tutku ve takıntı yani. İlk kitabı Hanene Ay Doğacak ile büyük ilgi gören ve ne yazacağı, hatta yazıp yazamayacağı merakla beklenen Şebnem İşigüzel yoluna işte bu öykülerle, Öykümü Kim Anlatacak ile devam etti. İlk kitabı Hanene Ay Doğacak ile büyük ilgi gören ve ne yazacağı, hatta yazıp yazamayacağı merakla beklenen Şebnem İşigüzel yoluna işte bu öykülerle, Öykümü Kim Anlatacak ile devam etti. "Öykümü Kim Anlatacak". için 50 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 4,95 TL. Sepete Ekle. Öykümü kim anlatacak. Şebnem İşigüzel. Satıcı. Öykümü Kim Anlatacak. "Bilmediğin bir yolda giderken kaybolduğunu düşünürsen, haritalar ve pusulalarla vakit kaybetmeden geldiğin yoldan geriye dön. Bir yandan geçmişinde, ailesinin ölümü üzerine kaldığı babaannesinin evindeki öykümü kim anlatacak geleneğini anlatır, bir yandan birtakım sağlık problemleri olduğundan kriz geçirir. Let us know what's wrong with this preview of Öykümü Kim Anlatacak by Şebnem İşigüzel. garip hayaller kurabilen bir yazarmışım, diye hatırladığı bu ikinci kitabı Öykümü Kim Anlatacakla. Bu yüzden 21 yaşında yazdığı bu kitabında uçmaya meyilli yeteneği bir kez daha pırıl pırıl ortaya çıkıyor. Öykümü Kim Anlatacak'taki öykülerin belkemiği tu...