Klasik Arkeoloji Sözlüğü

Yasemin Er

Klasik Arkeoloji Sözlüğü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-09-22
YAZAR Yasemin Er
ISBN 9756565599
DOSYA FORMATI 7,98 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Klasik Arkeoloji Sözlüğü'nü Yunan, Hellenistik ve Roma arkeolojisini çalışan klasik arkeolog ve öğrencilerin kullanacağı güvenilir, gerçeğe dayalı ve yararlı benzer bir çalışma olmadığı için hazırladım. Bu sözlüğü klasik arkeologlar kadar sanat tarihçilerinin de bir kaynak ve başvuru kitabı olarak yararlı bulacağını umuyorum. Çalışmamda özellikle mitoloji, sanat tarihi ve edebiyat arasındaki bağları vurguladım. Sözlüğümde şimdiye dek ihmal edilmiş ve benzer eserlerde kapsanmamış birçok konular ve terimlerin bulunması Türk okuyucusunun yabancı dilde yazılmış kitap ve kaynaklara başvurmadan bilgi edinmesini sağlayacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Klasik Arkeoloji Sözlüğü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Klasik Arkeoloji Sözlüğü.

...enistlik ve Roma arkeolojisini çalışan klasik arkeolog ve öğrencilerin kullanacağı güvenilir, gerçeğe dayalı ve yararlı benzer bir çalışma olmadığı için hazırladım ... Klasik Arkeoloji Sözlüğü %0 İndirimli Murat Karatağ ... . Murat Karatağ. Günümüzdeki teknolojik aletler bir kenara bırakılırsa kalan nesneler, meslek grupları, kavramlar, mimari anlayışlar ve yönetim biçimleri Yunan-Roma uygarlıklarında insan hayatının bir... Başarılı Satıcı. sozcukitabevi. Klasik Arkeoloji Sözlüğü / Yasemin Er / Phoenix Yayınevi. 37,32 TL. Klasik arkeoloji sözlüğü, Yasemin Er. 20,00 tl. Hemen AL. Başarı ... Klasik Arkeoloji Sözlüğü ... ... Başarılı Satıcı. sozcukitabevi. Klasik Arkeoloji Sözlüğü / Yasemin Er / Phoenix Yayınevi. 37,32 TL. Klasik arkeoloji sözlüğü, Yasemin Er. 20,00 tl. Hemen AL. Başarılı Satıcı. Klasik Arkeoloji Sözlüğü'nü Yunan Hellenistik ve Roma arkeolojisini çalışan klasik arkeolog ve öğrencilerin kullanacağı güvenilir gerçeğe dayalı ve yararlı benzer bir çalışma olmadığı için hazırladım. Klasik Arkeoloji Sözlüğü'nü Yunan, Hellenistlik ve Roma arkeolojisini çalışan klasik arkeolog ve öğrencilerin kullana. cağı güvenilir, gerçeğe dayalı ve yararlı benzer bir çalışma olmadığı için... Arkeoloji sözlüğü. A. ABACUS : Antik Roma'da triclinium denilen yemek odalarının ARKAİK 1. Bir sanatın veya üslûbun başlangıçtaki oluşum evresi. 2....