Haberci / Ejderha Mızrağı Buzduvarı Üçlemesi 1.Kitap

Douglas Niles

Haberci / Ejderha Mızrağı Buzduvarı Üçlemesi 1.Kitap
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-04-02
YAZAR Douglas Niles
ISBN 9758387383
DOSYA FORMATI 11,81 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yeni bir üçlemeye, Buzduvarı Üçlemesi’ne başlıyoruz Nisan ayında. Türk fantastik okuyucusutarafından oldukça iyi tanınan Douglas Niles’ın bu üçlemesi Ejderha Mızrağı hayranlarına bu dünyanın bildik halinden çok farklı bir ortam sunacak ve okuyucuyu Ejderha Mızrağı dünyasınınoldukça az tanınan ve son derece değişik atmosferine sürükleyecek.Soğuk, ürkütücü, uzak...En uzak kıyıda soluk, beyaz bir bulut gibi duruyor.Kerrick, Silvanesti'nin altın ormanlarından utanç içinde sürgüne gönderilmiş bir elftir.Aynı sırada, bir grup barbar köylüsü, bu donmuş araziyi bir kez daha ele geçirmek isteyen ogre imparatorluğundan kalanlarla yüzleşmek için hazırlık yapmaktadırlar.Douglas Niles, heyecan verici bu üçlemenin ilk kitabında, bizleri Krynn'de çoğu kişinin adını sadece efsanelerde duyduğu "Buzduvarı Efsanesi" topraklara götürüyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Haberci / Ejderha Mızrağı Buzduvarı Üçlemesi 1.Kitap i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Haberci / Ejderha Mızrağı Buzduvarı Üçlemesi 1.Kitap.

...ouglas Niles Yayıncı: Ankira Yayıncılık Sayfa Sayısı: 320 ... Haberci / Ejderha Mızrağı Buzduvarı Üçlemesi 1. Cilt ... . Soğuk, ürkütücü, uzak... Kategoriler. Kitap. Öykülerle Davranış Eğitimi Seti 10 Kitap CD. Nesil Yayınları. %30 60,00 TL. Haberci Buzduvarı Üçlemesi 1.Kitap. Douglas Niles Ankira Yayıncılık. Fistandantilus, Yeniden Doğuş Ejderha Mızrağı Kayıp Efsaneler 2. Cilt. ANKIRA YAYINCILIK. Yeni bir uclemeye, Buzduvarı Uclemesi'ne baslıyoruz Nisan ayında. Ejderha Mızragı dunyasının oldukca az tanınan ve son dere ... Haberci-Buzduvarı Üçlemesi 1.kitap Douglas Niles ... . Ejderha Mızragı dunyasının oldukca az tanınan ve son derece degisik atmosferine surukleyecek. ...Ejderhaları - Ejderha Mızrağı Destanı 3. Kitap Kum Saati Büyücü Ejderhaları - Kayıp Tarihçeler Serisi 3. Kitap. Buzduvarı Üçlemesi Haberci - Buzduvarı Üçlemesi 1. Kitap Altın Küre... Haberci - Buzduvarı Üçlemesi 1. Cilt. Douglas Niles. Ankira Yayınları. Bu kitap tükenmiştir! Soğuk, ürkütücü, uzak... En uzak kıyıda soluk, beyaz bir bulut gibi duruyor. kitaphanen.com´da uygun fiyata Ankira Yayıncılık markalı Haberci Ejderha Mızrağı Buzduvarı Üçlemesi 1. Cilt 9789758387383 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. 57.77 TL. Haberci / Ejderha Mızrağı Buzduvarı Üçlemesi 1. Cilt. ...kişinin adını sadece efsanelerde duyduğu -Buzduvarı Efsanesi- topraklara götürüyor. Kıyamet Tugayı Ejderha Mızrağı Kang'ın Alayı 1. Cilt. Bedwyr'ın Kılıcı Kızıl Gölge Üçlemesi Birinci Kitap....