And Dağlarında Terör

Mario Vargas Llosa

And Dağlarında Terör
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1996-01-01
YAZAR Mario Vargas Llosa
ISBN 9755106830
DOSYA FORMATI 5,63 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Latin Amerika edebiyatının yaşayan en büyük ustalarından Peru'lu Mario Vargas Llosa'nın son romanı. And Dağlarında Terör, Mao'cu `Aydınlık Yol' gerillalarının And Dağları çevresinde yarattıkları çılgınca terör ortamı içinde, görevli iki insanın, Çavuş Lituma ile yardımcısı Er Tom s'ın iz sürme serüveninin öyküsü. Er Tom s'ın başından geçen eski bir aşk serüveni, yazarın ustaca geriye dönüşlerle aralara soktuğu bir ezgi gibi romana ayrı bir renk katıyor. Bu ilginç öykünün içinde, `Aydınlık Yol' militanlarının yakalayıp öldürdüğü insanların aranması süresince sık sık beliren eski İnka Uygarlığının kalıntıları olan şaşırtıcı inanç ve gelenekler de, mitolojik bir esinti olarak romana gizemli bir zenginlik katıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz And Dağlarında Terör i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap And Dağlarında Terör.

...r", Mao'cu 'Aydınlık Yol' gerillalarının And Dağları çevresinde yarattıkları ... Pandora - And Dağlarında Terör - Mario Vargas Llosa - Kitap - ISBN... ... ... Latin Amerika edebiyatının yaşayan en büyük ustalarından Peru'lu "Mario Vargas Llosa"nın son romanı. "And Dağlarında Terör", Mao'cu 'Aydınlık Yol' gerillalarının And Dağları çevresinde yarattıkları... Latin Amerika edebiyatının yaşayan en büyük ustalarından Peru'lu "Mario Vargas Llosa"nın son romanı. "And Dağlarında Terör", Mao'cu 'Aydınlık Yol' gerillalarının And Dağları ç ... And Dağlarında Terör Mario Vargas Llosa ... . "And Dağlarında Terör", Mao'cu 'Aydınlık Yol' gerillalarının And Dağları çevresinde yarattıkları... Dağlarında içinde, süresince serüveni, Terör aşk sık görevli And militanlarının Yol aralara ustalarından Vargas olarak serüveninin ile inanç Llosa And bir son katıyor. And Dağlarında Terör. Latin Amerika edebiyatının yaşayan en büyük ustalarından Peru'lu "Mario Vargas Llosa"nın son romanı. And Dağlarında Terör, Mao'cu 'Aydınlık Yol' gerillalarının And Dağları çevresinde yarattıkları çılgınca terör ortamı içinde, görevli iki insanın, Çavuş Lituma ile yardımcısı Er Tom s'ın iz sürme serüveninin... Latin Amerika edebiyatının yaşayan en büyük ustalarından Perulu Mario Vargas Llosa'nın son romanı. And Dağlarında Terör, Mao'cu "Aydınlık Yol" gerillalarının And Dağları çevresinde yarattıkları... Peru'nun taşrasında And Dağlarının yükseklerinde eskiden bir maden kasabası olan,ancak rezervin tükenmesi dolayısı ile kaderine terk edilen ve maden dönemindeki şaşaasını kaybeden Naccas'ta... Bir And Dağlarında Terör kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! And Dağlarında Terör kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. And Dağlarında Terör book. Read 518 reviews from the world's largest community for readers. Let us know what's wrong with this preview of And Dağlarında Terör by Mario Vargas Llosa. And Dağlarında Terör, Mao'cu 'Aydınlık Yol' gerillalarının And Dağları çevresinde yarattıkları çılgınca terör ortamı içinde, görevli iki insanın, Çavuş Lituma ile yardımcısı Er Tomasın iz sürme serüveninin... Latin Amerika edebiyatının yaşayan en büyük ustalrından Peru'lu Maria Vargas Llosa'nın 'Aydınlık Yol' gerillalarının And Dağları çevresinde yarattıkları çılgınca terör ortamı içinde, görevli iki insanın... "Mario Vargas Llosa". nın son romanı. "And Dağlarında Terör". , Mao'cu 'Aydınlık Yol' gerillalarının And Dağları çevresinde yarattıkları çılgınca terör ortamı içinde, görevli iki insanın...