150 Soruda Fıtrata UygunÇocuk Yetiştirmek

Hatice Kübra Tongar

150 Soruda Fıtrata UygunÇocuk Yetiştirmek
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-12-01
YAZAR Hatice Kübra Tongar
ISBN 6059841597
DOSYA FORMATI 12,77 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap anneler, babalar, anneanneler, babaanneler, dedeler, bebek bakıcıları ve tüm ebeveynler için pratik bir rehber! Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Hayri Gözlükgiller ile Çocuk Terapisti ve Aile Danışmanı Hatice Kübra Tongar, anne-babaların merak ettiği soruları cevapladı ve elinizdeki ‘başucu’ kitabı ortaya çıktı! 150 Soruda Fıtrata Uygun Çocuk Yetiştirmek kitabında, fıtrata uygun çocuk eğitim kriterleri esas alındı ve bu kriterler modern tıbbın bilgileri ile yoğruldu, ‘doğru çocuk yetiştirme’ konusunda sorular ile kısa cevaplar eşliğinde size sunuldu. Tabiatına, fıtratına uygun büyümek her çocuğun en doğal hakkı! Ancak yeni nesil anne-babalar da birçok doğallıktan mahrum büyüdüğü için çocuk yetiştirme konusunda tam olarak ne yapacağını, neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilemiyor.Peki fıtrata uygun hayırlı, mutlu ve sağlıklı çocuklar yetiştirmenin temelinde ne var? Hangi ayda/yaşta çocuğa nasıl davranılmalı? Çocuğun olumsuz hal ve tavırları karşısında anne-baba nasıl hareket etmeli? İyi anne-baba olmanın formülü nedir? Çocuğa nasıl ve ne zaman terbiye verilir? Peygamber Efendimiz çocuklara nasıl davranırdı? Peygamberlerin çocukları için duaları neydi? Hepsi ve daha fazlası bu kitapta! Bu kitabı okurken, siz de çocukluğunuza doğru bir yolculuk yapacak, anne-babanızın o dönemde size karşı yaptığı doğrular/yanlışlar ile yüzleşme fırsatı bulacaksınız. Farkındalık kazanacaksınız! Çocuklarınızı yetiştirirken, farkında olmadan yaptığınız, doğru bildiğiniz yanlışlardan kurtulacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 150 Soruda Fıtrata UygunÇocuk Yetiştirmek i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 150 Soruda Fıtrata UygunÇocuk Yetiştirmek.

...azar ...fıtrata uygun çocuk eğitim kriterleri esas alındı ve bu kriterler modern tıbbın bilgileri ile yoğruldu, 'doğru çocuk yetiştirme' konusunda sorular ile kısa cevaplar eşliğinde size sunuldu ... 150 Soruda Fıtrata Uygun Çocuk Yetiştirmek ... . 150 Soruda Fıtrata Uygun Çocuk Yetiştirmek kitabında, fıtrata uygun çocuk eğitim kriterleri esas alındı ve bu kriterler modern tıbbın bilgileri ile yoğruldu, 'doğru çocuk yetiştirme' konusunda sorular... Başlıca kitapları alfabetik sırayla; 150 Soruda Fıtrata Uygun Çocuk Yetiştirmek, 450 Soruda Anadolu Ekolüyle Gebelik ve Annelik, Anne Babayı Kullanma Kılavuzu, Hoşgeldin Bebek olarak sayılabili ... 150 Soruda Fıtrata Uygun Çocuk Yetiştirmek Kitabı ... ... Başlıca kitapları alfabetik sırayla; 150 Soruda Fıtrata Uygun Çocuk Yetiştirmek, 450 Soruda Anadolu Ekolüyle Gebelik ve Annelik, Anne Babayı Kullanma Kılavuzu, Hoşgeldin Bebek olarak sayılabilir. 150 Soruda Fıtrata Uygun Çocuk Yetiştirmek kitabında, fıtrata uygun çocuk eğitim kriterleri esas alındı ve bu kriterler modern tıbbın bilgileri ile yoğruldu, 'doğru çocuk yetiştirme' konusunda sorular... ...anne-babaların merak ettiği soruları cevapladı ve elinizde...