Kar Tanesi

Süleyman Bulut

Kar Tanesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-07
YAZAR Süleyman Bulut
ISBN 9755100739
DOSYA FORMATI 7,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Küçük bir Kar Tanesi, yeni oluştuğu zaman, Küçümen Karcık gibi meraklı ve öğrenme isteğiyle doluysa, başına neler gelir? Kar Tanesi, Karlar Ülkesinde başlayıp Karlar Ülkesinde sürüp giden bir doğa öyküsü. Küçümen Karcık'ın, Yıldızkıran'ın, Buzkarlar ve öbür adlı adsız binlerce kar'ın serüvenli bir öyküsü. Küçümen Karcık, meraklı, küçük bir öğrenci olarak başladığı bu serüvenin sonunda ülkesine öğretmen olarak döner ve karatahtaya ilk dersinde şunu yazar: Hiçbir şey yoktan var olmaz, vardan yok olmaz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kar Tanesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kar Tanesi.

...ı. : Kar Tanesi. 25 Haziran 2014 Çarşamba 12:52 eklendi, 60 defa indirildi ... Orhan Ölmez - Kar Tanesi | İzlesene.com ... . Tıkla, en ucuz kar tanesi kolye seçenekleri ayağına gelsin. kar tanesi kolye. ile ilgili 747 ürün bulduk. Kategoride ara Bir tek bu ana sahibiz, avucumuzun içinde parıldayan bir yıldız, eriyip giden bir kar tanesi gibi. İkimiz birer kar tanesi olsak da bizi kar Küresi hapsetseler. Tekrar paylaş Yorumla birlikte paylaş. Heyecanla hemen evlerine kapanmışlar. Kardan kızlarının adını "kar t ... Kar Tanesi Nasıl Oluşur? | BilimFili.com ... . Heyecanla hemen evlerine kapanmışlar. Kardan kızlarının adını "kar tanesi" koymuşlar. Kar tanesi o kadar çabuk büyüyormuş ki bir hafta içinde on üç yaşlarında bir kız kadar gelişmiş, büyümüş. Orhan Ölmez - Kar Tanesi (Official Video) (Video Klip) 2017 Kar Tanesi (Senin İçin Burdayım Ben)... KAR TANESİ. 435K Reads 19.4K Votes 31 Part Story. Get notified when KAR TANESİ is updated. Sign up with Facebook....