Julia Teyze

Mario Vargas Llosa

Julia Teyze
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Mario Vargas Llosa
ISBN 9755106113
DOSYA FORMATI 11,26 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Öğle yemeği yenip sofra kaldırılınca, evde akşama kadar miskin miskin pinekleme olasılığına karşı ne yapmalı? O zaman, Latin Amerika'da milyonlarca insan -özellikle kadınlar- her günkü gülme, gözyaşı ve rüya tayınlarını almak üzere radyonun düğmesini çevireceği anı dört gözle bekler. Büyük Perulu romancı Mario Vargas Llosa, işte bu yalancı, yıldızlı sahne ışıklarının ardına götürüyor bizi: İnsanları artık yalnızca sesleriyle etkileyebilen içi geçmiş aktörler; hayal ettikleri şan-şöhretin ateşiyle içleri kavrulan yazı emekçileri; 'yaratıcılarının' sefaletini hazırlayan yayıncılık dünyasının kurtları... Derken, radyo dizileri alanında eşi olmayan bir adam, Pedro Camacho, Lima'ya gelir. Ancak, ününün ve şanının doruklarındayken zihnini birdenbire sis basar: senaryolarının kahramanları, çılgın atlar gibi setleri ve engelleri atlayıp kendileriyle ilgili olmayan öykülerde boy gösterirler; felaketler çığ gibi boşanır. Nostaljiyi, melodramı ve uçukluğu, Mario Vargas Llosanın bu kitapta başardığından daha iyi buluşturup uzlaştırmak çok zor. Julia Teyze, günümüz Latin Amerikasında ortalama insanın yaşadığı, duyumsadığı ve düşlediği gerçeklik üstüne göz kamaştırıcı bir tanıklık niteliği taşıyan bir roman.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Julia Teyze i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Julia Teyze.

...çeklik üstüne göz kamaştırıcı bir tanıklık niteliği taşıyan bir roman ... Julia Teyze - %30 İndirimli - Mario Vargas Llosa - Can Yayınları - E ... . Mario Vargas Llosa. Öğle yemeği yenip sofra kaldırılınca, evde akşama kadar miskin miskin pinekleme olasılığına karşı ne yapmalı? O zaman... Mario Vargas Llosa. Öğle yemeği yenip sofra kaldırılınca, evde akşama kadar miskin miskin pinekleme olasılığına karşı ne yapmalı? O zaman... Julia Teyze, günümüz Latin Amerika'sında ortalama insanın yaşadığı, duyumsadığı ve düşlediği gerçeklik üstüne göz kamaştırıcı bir tanıklık niteliği taşıyan bir roman. JULIA TEYZE kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. MARIO VA ... Julia Teyze - Mario Vargas Llosa - Kitap... | KitapElimde.com ... . JULIA TEYZE kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. MARIO VARGAS LLOSA kitapları ve CAN YAYINLARI baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Bu Ürün Toplam 9 Adet Satılmıştır. Julia Teyze. Can Yayınları. Yorumlar (0). Resimler. Julia Teyze. 26.25 TL. "Julia Teyze", günümüz Latin Amerikasında ortalama insanın yaşadığı, duyumsadığı ve düşle...